Skocz do zawartości

Witajcie Piwomaniacy !


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam na imię Grzegorz. Miło znależć się w gronie ludzi mających wspólne zainteresowania, zwłaszcza wśród fachowców jakich na tym forum nie brakuje. Ja jestem początkującym piwowarem, mam za sobą dwie warki z brewkitów (jeśli można to nazwać warką) zamierzam jednak w najbliższy czasie skończyc z gotowcami i spróbować czegoś bardziej ambitnego. Pewnie nie obędzie się bez Waszej pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na wiosce na granicy mazowieckiego i podlaskiego (rzuć okiem na mapę). Studiowałem (to był czasy) adanjan w Twoim pięknym mieście na PB mechanikę i budowę maszyn - tym też się zajmuję. Poza tym, żona, dwóch synów - 1,5 i 3 lata (starszy już deklaruje, że lubi piwo;))

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na wiosce na granicy mazowieckiego i podlaskiego (rzuć okiem na mapę). Studiowałem (to był czasy) adanjan w Twoim pięknym mieście na PB mechanikę i budowę maszyn - tym też się zajmuję. Poza tym, żona, dwóch synów - 1,5 i 3 lata (starszy już deklaruje, że lubi piwo;))

no to miło mi, że przybywa piwowarów w okolicy! Jeśli będziesz potrzebował pomocy lub wsparcia pisz, te forum wspaniale pomaga młodym piwowarom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj, bo warzenie wciąga, co możesz przypłacić brakiem czasu.

Oj wciąga i to bardzo. Właśnie zlałem Dark ALe z brewkitu na cichą, część w butelki a większość w keg 19 l. Mam jeszcze ekstrakt niechmielony więc coś z tego zrobię a potem już próba z zacieraniem. I gdzie tu znaleźć czas na degustację :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.