Jump to content
Sign in to follow this  
Grzechu

Witajcie Piwomaniacy !

Recommended Posts

Witam wszystkich! Mam na imię Grzegorz. Miło znależć się w gronie ludzi mających wspólne zainteresowania, zwłaszcza wśród fachowców jakich na tym forum nie brakuje. Ja jestem początkującym piwowarem, mam za sobą dwie warki z brewkitów (jeśli można to nazwać warką) zamierzam jednak w najbliższy czasie skończyc z gotowcami i spróbować czegoś bardziej ambitnego. Pewnie nie obędzie się bez Waszej pomocy...

Mieszkam na wiosce na granicy mazowieckiego i podlaskiego (rzuć okiem na mapę). Studiowałem (to był czasy) adanjan w Twoim pięknym mieście na PB mechanikę i budowę maszyn - tym też się zajmuję. Poza tym, żona, dwóch synów - 1,5 i 3 lata (starszy już deklaruje, że lubi piwo;))

Edited by Grzechu

Mieszkam na wiosce na granicy mazowieckiego i podlaskiego (rzuć okiem na mapę). Studiowałem (to był czasy) adanjan w Twoim pięknym mieście na PB mechanikę i budowę maszyn - tym też się zajmuję. Poza tym, żona, dwóch synów - 1,5 i 3 lata (starszy już deklaruje, że lubi piwo;))

no to miło mi, że przybywa piwowarów w okolicy! Jeśli będziesz potrzebował pomocy lub wsparcia pisz, te forum wspaniale pomaga młodym piwowarom!

Tylko uważaj, bo warzenie wciąga, co możesz przypłacić brakiem czasu.

Oj wciąga i to bardzo. Właśnie zlałem Dark ALe z brewkitu na cichą, część w butelki a większość w keg 19 l. Mam jeszcze ekstrakt niechmielony więc coś z tego zrobię a potem już próba z zacieraniem. I gdzie tu znaleźć czas na degustację :ble: