Skocz do zawartości

Browar Raczkowy - I Hate You


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

Piwo pobrane w depozycie w Toruniu przy okazji urlopu.

http://www.piwo.org/topic/12352-piwny-depozyt-torun-sklep-piwny-prawdzie-piwo/

 

Browar Raczkowy - I Hate You

 

Piana - wysoka, utrzymująca się, duże bąbelki, jasnokremowa

Kolor - miedziany ( na zdjęciu nie wygląda)

Smak - słodkie - słodowe, niezbyt wysokie wysycenie

Zapach - cytrusy

Uwagi - mętnę, ale to mogły być albo wzburzone drożdże albo zmętnienie na zimno. Goryczka nieco zawiodła, spodziewałem się masakry goryczkowej po tych 120 IBU, ale rozumiem, że to IBU liczone w programie, a w mojej krótkiej karierze też się tak zawiodłem (na PIPIe). Nie mniej piwo bardzo pijalne i więcej niż jedną butelką można wciągnąć. Mojej LP, która jest bardziej HopHeadowa niż ja, też bardzo smakowało.

post-3060-0-25924500-1413955415_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dopisuje się tutaj co by nie tworzyć nowego wątku.

#59 Black IPA - piwo wygrało ostatni konkurs konsumencki w Toruniu.

 

Piana: ładna drobnopęcherzykowa, opada do cienkiej warstwy, zostawia ślady na szkle

Kolor: ciemny, pod światło widać rubinowe przebłyski,

Aromat: żywica i grejpfrut, jakby wąchać białą stronę skórki owocu, po chwili dochodzi taki dziwny aromat, którego nie jestem w stanie nazwać prawdopodobnie od chmielu

Smak: goryczka wysoka, krótka, przyjemna, piwo w smaku dość wytrawne co może być spowodowane wysoką goryczką i brakiem słodowej kontry,

Wysycenie: niskie bardzo pasujące,

Uwagi: dobre CDA ale hardcorowe, jednostronne po "hopheadowej" stronie mocy, nie dziwie się, że wygrało w Toruniu, bo piwo nie ma wad, a jest w sam raz dla chmielowych freaków.

Dziękuje Łukasz!

post-2868-0-98411000-1421520060_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

West Coast IPA

 

Piana: grubo pęcherzykowa, szybko się zredukowała do cienkiej warstwy, trzymała się tak do końca i zostawiała ślady na szkle,
Kolor: żółty, wpadający w jasnopomarańczowy, całkowicie mętne,
Aromat: grejpfrut i jakaś taka lekka słodkość jak białe owoce... liczi?
Smak: goryczka średnia w kierunku wysokiej, przyjemna, krótko zostaje na języku i podniebieniu, piwo w smaku dość wytrawne nawet chyba zaryzykowałbym, że wodniste, zupełnie nie ma ciała,
Wysycenie: za niskie, przydało by się odrobinę większe,
Uwagi: jak dla mnie... odrobinę więcej gazu, i zacierałbym w wyższej temperaturze, żeby coś tam mimo wszystko zostało... bo tak jest sam chmiel :) klarowność i piana to już sprawy drugorzędne.

Wypite z przyjemnością

Dziękuję Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.