Skocz do zawartości

A Wrocław sie cieszy że nowy sklep piwowarski z pomocą spieszy :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja bym chciał zobaczyc na polskim rynku następujące słody: 6rzędowy słod, brown malt, pale ale typu maris otter, albo chociaż optic. Prawdziwy british crystal. :ble:

I to jest ...uwa głos rozsądku. Ja bym dołożył jeszcze angielskie i amerykańskie chmiele, brytyjski słód mild, może amerykańskie słody z briessa i wtedy wyskakujcie na forum. Elroy gratuluję nerwów jak postronki, zwłaszcza, że to nie pierwsza taka akcja na piwo.org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dziś na skrzynce browar.biz spam z wyżej wymienionego sklepu.

Podejście do klienta straszne. Uważam że mnie już gnębią, bo inaczej tego już nie odczuwam. Z każdej strony tylko ten sklep w tym miesiacu.

Wiem, że tam nic nie kupię, bo jak podam tylko dane adresowe to już przechlapane będę miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elroy to ma jednak anielską cierpliwość ;) Na innych forach piwowarskich jakoś Waszych reklam nie widać, zapewne zostały od razu skasowane, w końcu to konkurencja... więc proszę doceńcie i nie przeginajcie....

Widziałem przez chwilę post na BB, nawet kopyr coś zdążył na niego odpowiedzieć a ja jak chciałem to zobaczyć, to był już wycięty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elroy to ma jednak anielską cierpliwość ;) Na innych forach piwowarskich jakoś Waszych reklam nie widać' date=' zapewne zostały od razu skasowane, w końcu to konkurencja... więc proszę doceńcie i nie przeginajcie....[/quote']

Widziałem przez chwilę post na BB, nawet kopyr coś zdążył na niego odpowiedzieć a ja jak chciałem to zobaczyć, to był już wycięty ;)

Ja tylko napisałem, że za reklamę się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem reklamę na gg.

a jednak mnie nie pominęli też dostałem na GG :/

upomniałeś się to masz :P

Swoją drogą to już przegięcie, żeby wykorzystywać dane (numery GG, adresy mailowe) zamieszczone na forach w celu rozsyłania reklam :monster: Zupełny brak kultury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
A co do postów konkurencji - zamiast narzekać może sami wprowadźcie podobne promocje :rolleyes:

wyluzuj :D nikt Ci na tym forum nie zabrania robić tam zakupów.

Możesz podać chociażby jeden post konkurencji tego sklepu, negatywnie o nim traktujący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W d... mam ich kulture i dobre obyczaje - zakupy zrobiłem raz i będę robił tak długo jak będzie u nich taniej niż w innych sklepach (było jak chodzi o drożdże płynne)

 

A co do postów konkurencji - zamiast narzekać może sami wprowadźcie podobne promocje :rolleyes:

możesz mieć i w d.... , możesz nawet założyć z Nimi forum i sobie o Twoich problemach podyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolwenci... A już myślałem, że kolejna mądra inicjatywa na terenie Wrocławia. Niestety... Przyłączam się do bojkotu "dla zasady". A tak na marginesie - 10 lat wykładania na uniwersytecie nauczyło mnie, że tak zwany tytuł nie uczyni ani mądrzejszym, ani bardziej kulturalnym. Nie będę się odnosił do szeroko pojętego "poziomu" młodzieży, bo to co według mnie jest chamstwem teraz nazywają asertywnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Połączyłem wątki - elroy

 

Dzisiaj natknąłem się na coś takiego:

 

http://twojbrowar.pl/prestashop/index.php

 

Maja bardzo fajną ofertę słodów, drożdży i co dotąd niespotykane ekstrakt chmielowy.

Chyba się do nich osobiście wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj natknąłem się na coś takiego:

 

http://twojbrowar.pl/prestashop/index.php

 

Maja bardzo fajną ofertę słodów, drożdży i co dotąd niespotykane ekstrakt chmielowy.

Chyba się do nich osobiście wybiorę.

Ekstrakt chmielowy miał już wcześniej w swojej ofercie sklep winohobby.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem wątki - elroy

 

Dzisiaj natknąłem się na coś takiego:

 

http://twojbrowar.pl/prestashop/index.php

 

Maja bardzo fajną ofertę słodów, drożdży i co dotąd niespotykane ekstrakt chmielowy.

Chyba się do nich osobiście wybiorę.

Wesoły, jeśli faktycznie zawitasz di tego sklepu, napisz proszę parę słów jak cię przyjęli, bo przed wizytą trzeba się skontaktować. Mam niedaleko i taż się zastanawiam pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po zakupach w tym sklepie.

Jak na razie to jestem miło zaskoczony.

Dostawa w 24 godziny od zaksięgowania wpłaty. Piwodziej dla porównania to mi dopiero zamówienie przyjął ;)

Słód na oko dobrze wygląda, mało połamanych i zapleśniałych ziaren. Smak też ok. Zobaczymy jak cosik zatrzemy.

Mam nadzieję że ceny słodów będą dalej na tak przystępnej cenie.

Jeden minus to słabe pakowanie, pudło było uszkodzone ale na szczęście nic nie zginęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.