Skocz do zawartości

To co, kto przestaje od dziś pić Ciechana?


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa artykuły jak najbardziej pasujące do tego działu o nazwie "Piwowarskie wieści", w razie gdyby ktoś chciał skasować:

 

http://polska.newswe...y,348694,1.html

 

A tu artykuł sprzed prawie roku w zupełnie innym tonie:

 

http://biznes.newswe...281781,1,2.html

 

Oba w tym samym szmatławcu (żeby była jasność - nigdy nie wziąłem tego do ręki i nie wezmę, tylko ktoś mi o tym powiedział).

 

Nie ma to jak komuś podpaść. Właściciele browarów rzemieślniczych powinni uważać, choćby jak nazywają swoje piwo, bo jeszcze nieopatrznie KOMUŚ podpadną w pędzie ku oryginalnym nazwom. ;)

 

Ja oczywiście od dzisiaj będę pił Ciechana tak często jak tylko się da.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście od dzisiaj będę pił Ciechana tak często jak tylko się da.

Wydawać by się mogło że na tym forum ludzie będą się kierować przy wyborze piwa jego smakiem, a obecnie poziom piw BRJ leci na łeb na szyję ;)

 

A tak w ogóle to dałbyś sobie już spokój z tematami podszytymi polityką na tym forum, to jest forum piwowarów domowych, takie posty to możesz pisać na dziesiątkach innych portali, oszczędził byś nam (przynajmniej mnie) już tego.

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy widzicie wszędzie politykę? Temat jest o piwowarstwie i browarze, od którego większość z was zaczynało odtruwanie się po Żywcu i Tyskim, więc o co chodzi?

A może to jest tak, że jak temat jest niewygodny, to na tym forum pisze się "POLITYKA" i już temat jest zakwalifikowany jako temat drażliwy, którym nie wolno się zajmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i przestań gwiazdorzyć! :)

 

To nie jest temat o browarze i piwach z tego browaru, tylko o poglądach jego właściciela.

Żeby był na temat powinieneś coś napisać o obecnym (niezbyt wysokim :smilies: ) poziomie piw z BRJ?

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i przestań gwiazdorzyć! :)

 

To nie jest temat o browarze i piwach z tego browaru, tylko o poglądach jego właściciela.

Żeby był na temat powinieneś coś napisać o obecnym (niezbyt wysokim :smilies: ) poziomie piw z BRJ?

Ja piję tylko Ciechana Wybornego, dawniej jeszcze Mocnego i cały czas trzyma poziom.

I to jest temat o tym, jak byle zboki mogą zniszczyć kultowe dla wielu piwo, a wy patrzycie i jeszcze macie pretensje, że ktoś o tym napisał.

Założę się, że zaraz pojawi się tam kontrola skarbowa, a potem ABW.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać także jak na dłoni podwójne standardy w dziennikarstwie. Coś co jednak każdego powinno interesować.

Bo media to podobno są obiektywne :D

Ludzie czytajo, a potem mają zryte banie bardziej niż po maratonie z RISami ;)

Warto się zastanowić czy ktoś nam nie wciska manipulacyjnej propagandy. Na jakikolwiek temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to dałbyś sobie już spokój z tematami podszytymi polityką na tym forum, to jest forum piwowarów domowych, takie posty to możesz pisać na dziesiątkach innych portali, oszczędził byś nam już tego.

To pewnie wynika z problemu wielu ludzi, a już na pewno większości polaków - przekonaniu że jest się wyjątkowym a wokół sami debile. Jake czerpie informacje tylko z niezależnych, sprawdzonych źródeł które mówią tylko prawdę, a reszta baranów karmi się wybiórczą, faktem i tefałenem. Wprowadzanie tzw. zdrowego fermentu w dowolne miejsce w przestrzeni publicznej to misja - bycie nielubianym to poświęcenie jakie Jake jest w stanie przyjąć na klatę, dać się przybić do krzyża. Nieważne ile osób wkurwi, niejednoznacznie insynuując że nie są w stanie ogarnąć czegoś poza swoim obejściem go nie interesuje, ponieważ takich ludzi jest przecież strasznie mało. A że, wbrew kolejnym wynikom wyborów, jest ich więcej niż mogłoby się wydawać? A gdzie tam - statystyka, głupcze! Nie chcą moich głupot? A co oni wiedzą - przecież to barany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby GW, TVN, czy inne "lewackie" media, któregoś dnia podały, że Unia Europejska na wniosek grup LGBT i feministycznych chce przyjąć dyrektywę zakazującą tatuowania sobie na czołach fallusów, to przed studiami tatuażu pojawiły by się długie kolejki niepokornych i niezależnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piję tylko Ciechana Wybornego, dawniej jeszcze Mocnego i cały czas trzyma poziom.

To coś słabo wspierasz szefa BRJ ;)

I to jest temat o tym, jak byle zboki mogą zniszczyć kultowe dla wielu piwo

Patrząc na poziom tych piw to ktoś rzeczywiście je niszczy, ale nie obrażajmy ich już :)

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.