Skocz do zawartości

Kurs w Krakowie


Piwoznawcy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Przy okazji kursu z chęcią wymienię 2 słoiki świeżutkiej gęstwy German Ale na coś innego. Proszę o propozycję wymiany na PW ;) Planuję również zabrać pudełeczko (15 szt.) moich piw w celu wymiany i mam nadzieję, że nie będę jedyny, który zabierze swoje piwa ;)

 

Do zobaczenia 18-go :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś odpowiedź od Piwoznawcy ?

Wysyłam maile i zero kontaktu.

Jedzie jakiś zorganizowany bus z Katowic ?

No ja dostałem maila z potwierdzeniem że kurs będzie. Ale niestety nagle się okazało że z Krakowa jest za mało chętnych i będę musiał chyba rowerem pojechać.

 

Proszę by ten, kto się zapisał na kurs, a jest z Krakowa odezwał się do mnie, może podejmę próbę organizacji transportu, lub jeżeli ktoś ma to transport (podłączyli byśmy się z ochota jest nas dwóch)

Edytowane przez tieroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bus z Chorzowa do Tychów. Ja na razie 7 osób.

No niestety ja jestem troche rozczarowany sposobem komunikacji.

Można bylo uprzedzić jaki byl limit min by zebrać na busa z Krakowa.

Juz sie nas zebralo 4 a może by sie udalo wiecej. Gdybym wiedzial ze nie ma transportu pewnie bym się nie zapisał. Kolega specjalnie jedzie z okolic Łodzi. Można bylo wprost powiedziec jak sprawa wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wygląda na to że część maili po prostu do mnie nie dotarła. Na bieżąco odpisuję na wszystkie zapytania.

 

Będę bardzo wdzięczny za SMS na nr 601547633 o treści BUS od osób z Krakowa, które chcą skorzystać. Brzmi trochę jak audiotele ale to najpewniejsza droga. Obiecuję, że nikogo nie pominiemy.

 

Bardzo przepraszam za ten błąd komunikacji ale nie wynika on ze złej woli czy zaniedbania piwoznawców.

 

Jak tylko zbiorę SMS-y zaraz załatwiam transport.

 

 

Do zobaczenia w sobotę.

 

 

Pozdrawiam

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

na busa zgłosiło się 5 osób - zważywszy na koszty tego transportu to trochę mało. BUS liczy sobie 550PLN za trasę tam i z powrotem. Ja będę w Tychach już w piątek więc mógłbym podjechać gdzieś na rogatki miasta w sobotę rano i "zgarnąć" zainteresowanych do Tychów a po kursie odstawić w to samo miejsce.

 

 

Co wy na to ?

 

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

na busa zgłosiło się 5 osób - zważywszy na koszty tego transportu to trochę mało. BUS liczy sobie 550PLN za trasę tam i z powrotem. Ja będę w Tychach już w piątek więc mógłbym podjechać gdzieś na rogatki miasta w sobotę rano i "zgarnąć" zainteresowanych do Tychów a po kursie odstawić w to samo miejsce.

 

 

Co wy na to ?

 

 

M

Dla mnie super. Proszę o rezerwację 2 miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.