Skocz do zawartości

Opera 10


bielok

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Własnie zakutualizowałęm Operę do wersji 10.00 - pojawiła się w tej przeglądarce możliwość sprawdzania pisowni.

Niestety Opera podkreśla wszystkie słowa pisane po polsku, wyglada na to że brakuje jej polskiego słownika.

 

Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygooglałem dla Ciebie ;)

 

"Aby zainstalować polski słownik należy udać się na stronę słowników Open Office a następnie ściągnąć słownik ?Spelling? i rozpakować go w folderze profilów (C:\Documents and Settings\TWOJA NAZWA\Application Data\Opera\Opera 10 Preview\profile\dictionaries)

 

Teraz już tylko wystarczy przełączyć słownik na PL i można cieszyć się Operą z pełnym sprawdzaniem pisowni."

 

link do strony słowników- http://wiki.services.openoffice.org/wiki/Dictionaries

 

 

albo po prostu wejdz i obadaj ta stronę, chyba będzie łatwiej:

 

http://www.arcy.net/opera/sprawdzanie-pisowni/

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Dzięki za szybką pomoc :)

 

Przeszukałem wszystkie menu z 4x i nie znalazłem ustawień słownika, w życiu by mi nie przyszło do głowy że ustawianie słownika mogą być w rozwijanym menu podręcznym ;)

Jakiś niedorozwój jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Cześć.

 

Dzięki za szybką pomoc :)

 

Przeszukałem wszystkie menu z 4x i nie znalazłem ustawień słownika, w życiu by mi nie przyszło do głowy że ustawianie słownika mogą być w rozwijanym menu podręcznym :tort:

Jakiś niedorozwój jestem :tort:

też nie kumaty jestem w którym miejscu jest to menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Dzięki za szybką pomoc :)

 

Przeszukałem wszystkie menu z 4x i nie znalazłem ustawień słownika' date=' w życiu by mi nie przyszło do głowy że ustawianie słownika mogą być w rozwijanym menu podręcznym :tort:

Jakiś niedorozwój jestem :tort:[/quote']

też nie kumaty jestem w którym miejscu jest to menu?

W trakcie pisania klikasz w "podkreslony" wyraz prawa myszą i rozwija się menu kontekstowe, z którego wybierasz słowniki z którego wybierasz dodaj lub usuń słowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.