Jump to content

[Docent] 1 urodziny Czeskiej Piviarni


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

1urodzinyCzeska Piviarnia to póki co najdalej na północ wysunięta forpoczta kultury piwnej w Warszawie. Piwo leje się tu z sześciu kranów. Dwa przeznaczone są na krajowe piwa rzemieślnicze, kolejne trzy na piwa czeskie, natomiast kran ostatni wyłączony jest z zasady rotacji, i słusznie. Obecne jest bowiem na nim jedno z moich ulubionych piw czyli Primátor pszeniczny. 30 września 2014 odbyło się świętowanie pierwszych urodzin lokalu. Z tej okazji polało się uwarzone przez właścicieli piwo w stylu Pale Ale o ekstrakcie 10,5°. Mocny aromat owoców tropikalnych i takowoż mocna, ziołowa goryczka. Piwo serwowane było w gratisowych próbkach i może dobrze, że jego pijalność była ograniczona bo przynajmniej starczyło dla wszystkich ;) Ale przyznać trzeba, że tak jak w przypadku poprzedniego piwa Marka Pstrong aromat był świetny! Impreza nie mogła obyć się bez okolicznościowego tortu i odśpiewania ‚Sto lat!’ co można zobaczyć na filmiku. A zatem Czeska Piviarnio, dziękujemy za ten rok i życzymy wszystkiego najlepszego!

Pat a Mat - A je to!Na powitanie własne Pale AleTo lało się w ciągu rokuEkipa Czeskiej PivarniKapsel na tablicyCzapa piany być musiJuż z piwemL1410992Obserwowanie reakcji - bezcenneZdrowie!Nieflitrowany JežekPrimátor pszenicaJest i městská doprava PrahaL1420021L1420024L1420025L1420027L1420032L1420035L1420040L1420043L1420045

I wspomniany filmik

b.gif?host=polskieminibrowary.pl&blog=14

Wyświetl pełny artykuł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.