Skocz do zawartości

19-20.06.2015- XIII Konkurs Piw Domowych - Lotny Żywiec/Cieszyn 2015


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dyplomy będą rozdane w czasie Brackiej Jesieni. Będzie ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomu również GCH oraz zwycięzcy Pucharu PSPD

Czyli wynika z tego że to odbędzie się w sobotę po godzinie 19?

 

Nie pamiętam programu, ale ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów będzie w sobotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miały być rozdawane na Brackiej, a z tego co wiem to rozdano tylko dla 1 miejsc i to jedynie stauetki, a nie dyplomy.

Czy jest szansa na dyplomy za 2 i 3 miejsca z tego KPD? 

Ktoś wie czy będą one przysłane pocztą, czy raczej trzeba sobie je samemu wydrukować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw zwrócić się do swojego wróżbity, następnie ubić borsuka na ofiarę, zanieść go na górę przeznaczenia i spytać się astrologów czy zdobyłeś przychylność bogów dyplomów.

 

A tak serio to nie wiem czy nie zauważyłeś ale organizatorzy tego konkursu od dawien dawna nie zaglądają na piwo.org i najlepiej pisać do nich bezpośrednio :) Spróbuj tutaj, może ktoś ci odpowie: http://www.pspd.org.pl/catpages/contactA najlepiej dostać dostęp do zamkniętego forum na którym omawiają wszystkie sprawy, tam reakcja byłaby najszybsza, ale cóż to wiąże się z zostaniem ich członkiem i opłaceniu "wpisowego i składki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być rozdawane na Brackiej, a z tego co wiem to rozdano tylko dla 1 miejsc i to jedynie stauetki, a nie dyplomy.

Czy jest szansa na dyplomy za 2 i 3 miejsca z tego KPD? 

Ktoś wie czy będą one przysłane pocztą, czy raczej trzeba sobie je samemu wydrukować?

Potwierdzam na Brackiej Jesieni rozdane zostały tylko statuetki za pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach. Dyplomy za kolejne miejsca mają podobno być, ale tak naprawdę nie wiadomo kiedy. Ja nie rozumiem w czym jest problem!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej dostać dostęp do zamkniętego forum na którym omawiają wszystkie sprawy, tam reakcja byłaby najszybsza, ale cóż to wiąże się z zostaniem ich członkiem i opłaceniu "wpisowego i składki".

Na otwartym forum nie omawiano tych spraw, chyba że komisjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw zwrócić się do swojego wróżbity, następnie ubić borsuka na ofiarę, zanieść go na górę przeznaczenia i spytać się astrologów czy zdobyłeś przychylność bogów dyplomów.

 

 

Dzięki Undeath, ale zostaw sobie energie na kolejne pytania o bulkanie rurki.

 

 

Dyplomy będą oczywiście wysłane do uczestników konkursu.

 

Dobre wieści! Czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to sie dzieje k.....a ostatnio z konkursami. Nie wspomnę już metryczek, ale brak wydania nagród czy chociaż głupie dyplomy 3 miesiące po konkursie i nadal nie wiadomo kiedy będą wysłane. :monster:

edyta

Bo dostał bym bana

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki Undeath, ale zostaw sobie energie na kolejne pytania o bulkanie rurki.

 

Spoko sił mi na wszystko starczy :) A im nie docinam bo ciężkie przypadki... Wystarczająco dostają od innych użytkowników. :P

 

 

 

Co to sie dzieje k.....a ostatnio z konkursami. Nie wspomnę już metryczek, ale brak wydania nagród czy chociaż głupie dyplomy 3 miesiące po konkursie i nadal nie wiadomo kiedy będą wysłane. edyta Bo dostał bym bana

 

:okey:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś konkursy można było policzyć na palcach i to jednej ręki. Teraz każde sołectwo ma ambicje mieć swój konkurs tylko trudno sie wywiązać z zobowiązań. Kiedyś organizatorzy wysyłali wszystkim uczestnikom podziękowania za udział teraz nie wysyłają dyplomów laureatom. Wabią mozliwością warzenia zwycięskiej receptury i beczkami piwa i doopa. Robią pierdylion wymyślnych kategorii, zróbcie jedna a dobrze

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dwa razy w historii moich startów w konkursach nie otrzymałem metryczek, pod koniec 2011 i na początku 2012, później już nigdy się to nie zdarzyło mi, może jakimś wyjątkiem jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś konkursy można było policzyć na palcach i to jednej ręki. Teraz każde sołectwo ma ambicje mieć swój konkurs tylko trudno sie wywiązać z zobowiązań. Kiedyś organizatorzy wysyłali wszystkim uczestnikom podziękowania za udział teraz nie wysyłają dyplomów laureatom. Wabią mozliwością warzenia zwycięskiej receptury i beczkami piwa i doopa. Robią pierdylion wymyślnych kategorii, zróbcie jedna a dobrze

Czuję się wywołany do odpowiedzi jako organizator KPD w moim sołectwie :D -kiedyś... kiedyś... nie było warzenia piw zwycięskich, nie było tylu piwowarów, kiedyś to i drożdże były weselsze ;) prosiłbym jedynie nie dyskredytować naszych wiejsko festyniarskich inicjatyw z powodu wtopy doświadczonych organizatorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Pawle organizowałem konkursy jak większość osób z tego forum chodziłam jeszcze do szkoły podstawowej. Robiłem to można powiedzieć sam i za własna kasę więc proszę mi tu nie ściemniać. Nie masz czasu to nie organizuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kiedyś konkursy można było policzyć na palcach i to jednej ręki.

 

Teraz na policzenie wszystkich konkursów nie wystarczy ni rąk, ni stóp. Natomiast spokojnie wystarczy jedna dłoń, aby przez ostatnie trzy lata policzyć konkursy, do których można mieć zastrzeżenia organizacyjne, lub związane z wydawaniem nagród. Chyba, że ja mało wymagający jestem.

Więc chyba nie jest z tym aż tak źle. Niestety jesteśmy tacy, że chcemy mieć od razu wszystko super, hiper, ultrakuku.  Najwięcej zadymy pokonkursowej  robią ci, którzy sami w konkursach nie startują, lub zaczynają startować i pechowo trafili na "trefny" konkurs. 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Pawle organizowałem konkursy jak większość osób z tego forum chodziłam jeszcze do szkoły podstawowej. Robiłem to można powiedzieć sam i za własna kasę więc proszę mi tu nie ściemniać. Nie masz czasu to nie organizuj

 

Sorry, anteks, ale jeśli tak ma wyglądać proponowany przez Ciebie poziom dyskusji, to ja się z niej wypisuję. Widziałem gdzieś takie hasło, że "piwowarstwo ma łączyć a nie dzielić", a w świetle Twoich wypowiedzi mam wrażenie, że jednak celem jest podział, jak w każdym porządnym trollingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.