Skocz do zawartości

19-20.06.2015- XIII Konkurs Piw Domowych - Lotny Żywiec/Cieszyn 2015


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałem się z filmu ,że mój coffee stout przegrał Grand Championa tylko z kwachem :/ Radość wielka ale i lekki zawód :/

 

Wiesz przegrać to trzeba umieć!  Swego czasu poleciałem do Stanów na mistrzostwa świata i odpadłem w pierwszej rundzie... to jest ból! ;)

 

Wg mnie kwas jest bardziej na topie stąd wynik głosowania. :) Chociaż dla przeciętnego Polaka chyba stout byłby przyjemniejszy :)

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielisz się recepturą?

 

Oczywiście . Najlepiej z jakimś chętnym browarem :) Jak znajdę chwile ,to i na forum coś wrzucę ,ale chwilowo nie mam do tego głowy :/ ( dziecko w szpitalu )

Edytowane przez zywiec79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dzisiaj metryczki z finału z kategorii Belgian Style Sour Ale, jakby ktoś nie dostał niech pisze PW.

W mailu zawarłem prośbę o info odnośnie użytych drobnoustrojów do fermentacji, będę wdzięczny za info, jak dostanę informacje to się jakąś statystykę zrobi ;)

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły dzisiaj metryczki z finału w kategorii Rauchweizen, do tego rozesłałem metryczki z eliminacji Imperial Red Ale. Jakby ktoś nie dostał, to proszę o info.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można już realizować nagrody w browamatorze ? Do dziś nie dostałem wiadomości na maila w jaki sposób realizować nagrody.

Wiadomości nie dostaniesz. Wrzucasz produkty do koszyka i w komentarzu wpisujesz, że chcesz zrealizować bon za miejsce które zająłeś i w jakiej kategorii.

Bon nie obejmuje indywidualnego rabatu jaki masz już w sklepie BA (czyli produkty są liczone po standardowej cenie) Więc jeśli przekroczysz kwotę, to musisz dopłacić albo wrzucasz do koszyka bez logowania, a po wybraniu się logujesz.

Edytowane przez vettis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zapytam inaczej - czy ktoś dostał metryczki za saisona?

Z eliminacji nie dostałem.

 

 

Cześć,

Sędziowałem między innymi w finale saisona i metryczki miał opracować Piotrek. Sam się podobno zgłosił :P Jeśli jeszcze tego nie zrobił (sami rozumiecie - nawał obowiązków), to znaczy, że na dniach będą one rozesłane.

 

Z eliminacjami sytuacja wygląda tak, że były 2 komisje oceniające saisony, gdyż sporo piw było zgłoszonych w tej kategorii. W każdej z tych komisji była jedna osoba, odpowiedzialna za metryczki. Jeśli ktoś już ją dostał, to znaczy, że jedna osoba z komisji już rozesłała metryczki, a druga jeszcze nie zdążyła. Także apeluję o spokój i nie wyrywanie włosów z głowy, bo wszyscy na pewno dostaniecie metryczkę  :)

 

Pozdrawiam,

Zielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy można już realizować nagrody w browamatorze ? Do dziś nie dostałem wiadomości na maila w jaki sposób realizować nagrody.

Wiadomości nie dostaniesz. Wrzucasz produkty do koszyka i w komentarzu wpisujesz, że chcesz zrealizować bon za miejsce które zająłeś i w jakiej kategorii.

Bon nie obejmuje indywidualnego rabatu jaki masz już w sklepie BA (czyli produkty są liczone po standardowej cenie) Więc jeśli przekroczysz kwotę, to musisz dopłacić albo wrzucasz do koszyka bez logowania, a po wybraniu się logujesz.

 

A jednak, w tym roku wyjątkowo przysłali wiadomość ;) Pozostałe bez zmian ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.