Skocz do zawartości

19-20.06.2015- XIII Konkurs Piw Domowych - Lotny Żywiec/Cieszyn 2015


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

Do konkursu zgłoszono 513 piw w 10 kategoriach. Rekordowy okazał się styl Coffee Stout, w którym swoich sił spróbuje aż 99 piwowarów. Niewiele mniej zgłoszeń odnotowano w inspirowanej Belgią wariacji stylu IPA (White IPA) – tu w szranki stanie aż 84 piwowarów. Kolejne, pod względem ilości nadesłanych piw kategorie, to Saison (61) i Rye IPA (59). Z kolei najmniejszą popularnością cieszyło się czeskie Polotmave.

 

http://pspd.org.pl/pagesnews/zakonczono-przyjmowanie-piw-na-xiii-konkurs-piw-domowych-pspd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Paczka do piwiarni dotarła, ale potwierdzenia o zakodowaniu nie dostałem. Skoro wszystko już przyjęte i policzone, to się teraz nieco zmartwiłem :).

 

Eh ten pierwszy raz, zawsze niezdrowo podnieca :D.

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jak weryfikowane są opłaty startowe? Ręcznie czy jakiś automat? W moim banku nie było możliwości napisania w tytule znaków @ i _ więc napisałem je słownie. Dostałem e-mail z potwierdzeniem przyjęcia paczki, czy przelew również potwierdzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli eliminacje odbędą się tydzień wcześniej jak zakładano to podana zostanie lista finalistów zanim odbędą się finały??

 

Czy ktoś dostał potwierdzenie że wpłata wpłynęła??  Mam potwierdzenie odnośnie przyjęcia piwa ale nie mam o wpłacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli eliminacje odbędą się tydzień wcześniej jak zakładano to podana zostanie lista finalistów zanim odbędą się finały??

Już ktoś o to pytał, może nawet ja. W celu podniesienia atrakcyjności i poziomu zainteresowania rundą finałową, wyniki eliminacji nie będą podawane przed finałem.

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli eliminacje odbędą się tydzień wcześniej jak zakładano to podana zostanie lista finalistów zanim odbędą się finały??

 

Czy ktoś dostał potwierdzenie że wpłata wpłynęła??  Mam potwierdzenie odnośnie przyjęcia piwa ale nie mam o wpłacie ;)

Jakby nie dostaliby wpłaty to by się pewnie skontaktowali.

Jak dokonałeś przelewu zgodnie z opisem to nie masz się co martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał potwierdzenie że wpłata wpłynęła??Mam potwierdzenie odnośnie przyjęcia piwa ale nie mam o wpłacie

 

 

Ja na śmierć zapomniałem o opłacie, Kolega mi właśnie przypomniał. Zrobiłem przelew w tej chwili, ale nie wiem, czy nie za późno... ;(

Edytowane przez melon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę liczyć na pomoc kogoś, kto będzie na miejscu? Chodzi mi konkretnie o przekazanie informacji o wynikach konkursu (z konkretnych kategorii) na smsa lub maila. Niestety nie udało mi się wydębić informacji od organizatorów, czy wyniki ukażą się onlie po ich ogłoszeniu. Gdyby ktoś chciał pomóc, prośba o info na PW.

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wyniki ukazywały się bardzo szybko w internecie (chyba do godziny), w tym roku też raczej tak będzie zwłaszcza że konkurs nie ma dedykowanej imprezy, tylko taką trochę przyszywaną. Ja będę w Cieszynie to jakby coś mogę organizatorom wspomnieć o szybkiej publikacji wyników ale raczej nie będzie takiej potrzeby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, zapomniałem o wpłacie. Czy można jej jeszcze teraz dokonać i będzie wszystko OK?

 

Dostałem odpowiedź od organizatora, że "nie powinno być problemu". Kasę przelałem 11. czerwca.

Edytowane przez melon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

watson, dnia 11 czerwiec 2015 - 16:52, napisał: Mam ten sam problem, zapomniałem o wpłacie. Czy można jej jeszcze teraz dokonać i będzie wszystko OK? Dostałem odpowiedź od organizatora, że "nie powinno być problemu". Kasę przelałem 11. czerwca.

 

Dzięki. Wpłaciłem dzisiaj. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.