Skocz do zawartości

19-20.06.2015- XIII Konkurs Piw Domowych - Lotny Żywiec/Cieszyn 2015


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

Coś około 800 piw od 300 piwowarów

Zgadza się.

 

285 piwowarów domowych zgłosiło 782 piwa, czyli niemal dwukrotnie więcej niż w roku ubiegłym.
Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, u mnie z 4 butelek dojechały 2. Skorczybyki z UPSa rzucają paczkami. Wysłałem pocztą ten sam czas a już mam dość tych korporacji.

Tak jak i u was telefon z piwiarni był szybko. Paczkę przepakował UPS więc nie ociekała ;).

PS1.Swoją drogą kurierzy muszą ograniczyć rzucanie paczkami przed birofilią bo sami sobie narobią sporo roboty ;)

PS2. Czy ktoś widział jakiś plan imprezy? Ewentualnie kiedu jaka kategoria?

Edytowane przez tkodyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pakować to trzeba umić. Od 12 lat wysyłam piwa na na konkursy i chyba tylko 1 raz coś się zbiło

Zgadzam się w pełni - pakowanie musi być super profesjonalne, dodatkowo wysyłka na specjalnych warunkach. Nie warto na tym oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jeżeli wyślę piwa po terminie (trzeba wysyłać do 31 maja, a poczta dzisiaj zamknięta więc musiał bym wysłać w poniedziałek 1 czerwca +2 dni na dostarczenie przesyłki)? Czy jest sens wysyłać piwa trochę później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jeżeli wyślę piwa po terminie (trzeba wysyłać do 31 maja, a poczta dzisiaj zamknięta więc musiał bym wysłać w poniedziałek 1 czerwca +2 dni na dostarczenie przesyłki)? Czy jest sens wysyłać piwa trochę później?

Przypuszczam, że paczki które zjawią się jeszcze w poniedziałek zostaną jeszcze przyjęte, później pewnie już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jeżeli wyślę piwa po terminie (trzeba wysyłać do 31 maja, a poczta dzisiaj zamknięta więc musiał bym wysłać w poniedziałek 1 czerwca +2 dni na dostarczenie przesyłki)? Czy jest sens wysyłać piwa trochę później?

 

W Krakowie nie ma ani jednego całodobowego urzędu pocztowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile w rzeczywistości BLG ma to piwo? :smilies: Może wystarczy telefon do Piwiarni?

 

 

 

Ale w sumie formularz wypełnia się na stronach PSPD. :0

 

 

Ktoś coś może poradzic? Zeby mi piwa nie odwalili za blad formalny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku zapanował mały chaos i nie wiem, które piwa dotarły, które nie.

Pierwszej paczki, w której był m.in. coffee stout nie przyjęli, kurier miał ją dostarczyć jeszcze raz, taką dyspozycję dałem im tego samego dnia, ale dla pewności przygotowałem jeszcze jedną paczkę, do której nie udało mi się już zapakować tego piwa.

Następnego dnia otrzymałem z gls kolejne pytanie co z paczką i miałem wysłać info, aby jednak ją zniszczyli... jednak zapomniałem o tym.

Wczoraj otrzymałem potwierdzenie z Żywca, że przyjęto i zakodowano piwa z wszystkich kategorii, na które zgłaszałem piwa.

Po przyjęciu maila wszedłem na stronę GLS, tam info, że paczka na magazynie, więc poszła do nich wiadomość by ją zutylizować...

Więc chyba w Żywcu poszło info z automatu, na podstawie formularza bo pewnie w pośpiechu zapomniałem przygotować nowy formularz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.