Skocz do zawartości

19-20.06.2015- XIII Konkurs Piw Domowych - Lotny Żywiec/Cieszyn 2015


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

W Szczecinie piwo "utylizujemy" na różne sposoby. Jeśli ktoś chce odebrać swoje piwo, to może to zrobić na miejscu po eliminacjach. Resztę zabierają chętni. Piwa z ewidentnymi wadami wylewamy, choć część zabierają osoby, którzy chcą na nich ćwiczyć sensorykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu miałem full obsługę po Birofiliach - delegacja 2 sędziów przywiozła mi moje piwka pod same drzwi - pełen komplet. Ale nikomu nie życzę podobnego przeżycia ;)

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde blaszka, jakiś kontakt do organizatorów?

Popełniłem delikatny błąd w zgłoszeniu w Mildzie zamiast 8,5 wpisałem 9,5 czy to nie dyskwalifikuje piwa? W sumie nie chce bezsensu robić takiego samego zgłoszenia i robić bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza paczka była uszkodzona i nie została przyjęta, w trybie ekspresowym byłem w stanie dosłać piwa na 2 kategorie... które mam nadzieję, że jutro dotrą w całości.

Rozumiem, że kwota za piwa które nie dotarły będzie potraktowana jako darowizna na rzecz PSPD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza paczka była uszkodzona i nie została przyjęta, w trybie ekspresowym byłem w stanie dosłać piwa na 2 kategorie... które mam nadzieję, że jutro dotrą w całości.

Rozumiem, że kwota za piwa które nie dotarły będzie potraktowana jako darowizna na rzecz PSPD?

Dlaczego nie przyjęli?W czym przeszkadzało uszkodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsza paczka była uszkodzona i nie została przyjęta, w trybie ekspresowym byłem w stanie dosłać piwa na 2 kategorie... które mam nadzieję, że jutro dotrą w całości.

Rozumiem, że kwota za piwa które nie dotarły będzie potraktowana jako darowizna na rzecz PSPD?

Dlaczego nie przyjęli?W czym przeszkadzało uszkodzenie?

 

Z GLS otrzymałem taką wiadomość: "wczoraj poinformowali kuriera, że uszkodzonych i nasiąkniętych paczek nie przyjmują  i przyjmować nie będą. odmowa"

 

W PŻ powiedzieli, że paczka była uszkodzona i uszkodzonych było więcej butelek, nie wiem może kształt paczki sugerował, że z 12 butelek pozostał ładny zestaw stłuczki, w szczegóły nie wnikałem, porozmawiałem chwilę powiedzieli, żeby kurier przywiózł paczkę jeszcze raz i jak będą całe butelki to co się da przyjmą - z grubsza taki sens rozmowy.

 

Ostatecznie zależało mi najbardziej na 2 kategoriach, więc GLS dałem dyspozycję zniszczenia paczki i wysłałem ponownie te piwa, aby mieć pewność że zostaną one ocenione. Tym razem po zapakowaniu rzucałem każdą butelką z osobna z wysokości ok metra - większość odbijała się jak piłeczki, więc jeśli znów zniszczą paczkę to będę pod wrażeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier potrafi stłuc wszystko. Ostatnio wysyłaliśmy piwo w skrzynce. Każda butelka zabezpieczona by nie latała, do tego porządnie zabezpieczone od góry i owinięte stretchem. I zgadnijcie co...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier potrafi stłuc wszystko. Ostatnio wysyłaliśmy piwo w skrzynce. Każda butelka zabezpieczona by nie latała, do tego porządnie zabezpieczone od góry i owinięte stretchem. I zgadnijcie co...

:D

Nie powiem, pocieszyłeś mnie ;)

 

Zresztą, może lepiej nie pisać o tym, że będę pod wrażeniem, bo może właśnie jakiś kurier to przeczytał i pomyślał "challenge accepted" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu piwiarnia też nie odbierała paczek, mających znamiona uszkodzenia. Sam miałem stłuczkę jednej butelki i dopiero po usilnych naciskach telefonicznych odebrali przesyłkę i uznali pozostałe butelki. A było to już tydzień po leżakowaniu na poczcie. Umówiłem się na dosłanie 1 butelki ale nie dostałem metryczki z tej kategorii więc zakładam, że zaginęło w akcji lub poszło w kanał. Do dziś nikt nie potrafi tego wyjaśnić... Korporacja :)

Z żadną wysyłką na konkursy nie miewałem problemów, z żywiecką niemal zawsze, ciekawe co wypadnie w tym roku...

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten sam problem... Dojechała stłuczka. Stłukły się wszystkie piwa z dwóch kategorii... Teraz zabezpieczyłem podwójnie jak nie potrójnie... Niestety nie ma pewności, że coś dojedzie :) Drugi raz wysyłane kurierem.

Edytowane przez Ludiwitom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie stresujcie mnie, wysłałem tylko do jednej kategorii, przez remonty pakowałem dopiero wczoraj i na odwal, w cokolwieg co miałem pod ręką. Na dodatek saison nagazowany jak szampan :P, wg. trackingu poczty polskiej paczka jest odebrana, aż się boję maile odbierać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie stresujcie mnie, wysłałem tylko do jednej kategorii, przez remonty pakowałem dopiero wczoraj i na odwal, w cokolwieg co miałem pod ręką. Na dodatek saison nagazowany jak szampan :P, wg. trackingu poczty polskiej paczka jest odebrana, aż się boję maile odbierać :/

W Polsce prowizorka jest najtrwalsza, więc jak pakowałeś na odwal to powinieneś być spokojny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybka reakcja, powiedziałbym wręcz natychmiastowa. Od razu dostałem informacje, że moja paczka została przejechana przez walec drogowy :D Jeśli nikt do was nie dzwoni to wszystko powinno się zgadzać.

Edytowane przez Ludiwitom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.