Jump to content

Wylej swoje żale

WiHuRa
 Share

Recommended Posts

Temat jest ok. Każdy może wylać swój żal, jeżeli nie ma komu w "realu" a komentarze zupełnie nie potrzebne.

Mój dzisiejszy żal i problem to ruszający się i zbliżający ku wypadnięciu mleczak syna. Syn z tego powodu od rana nic nie je i nie pije. Masakra!

Mi najbardziej żal tych którzy wiedzą wszystko i swoją wiedzą są "pomocni" w każdym bez wyjątku temacie, a co gorsza po mimo sprostowań wielu osób i tak mają absolutną rację.

Wiem, że potrafię być wstrętny czasami, ale to w dobrej wierze. :)

Już Apokalipsa? Chińcyki na Rosję napadli?

Odnośnie żali, prawdziwych. Mam, ale to na PW, jak ktoś się zainteresuje, bo nie ma to nic związku z forum, z warzeniem, etc.

Edited by Bogi

Mi najbardziej żal tych którzy wiedzą wszystko i swoją wiedzą są "pomocni" w każdym bez wyjątku temacie, a co gorsza po mimo sprostowań wielu osób i tak mają absolutną rację.

Arku dobrze wiesz że to nie o Ciebie chodzi. Nic więcej tu już nie napiszę!

請您遵守網絡禮儀規則。

Qǐng nín zūnshǒu wǎngluò lǐyí guīzé.

我完全贊成和支持

Wǒ wánquán zànchéng hé zhīchí

Ja, Mocie chopy recht - dobrze godocie - tak trzimejcie! U chinoli wszystko je möglich!!

Arku dobrze wiesz że to nie o Ciebie chodzi. Nic więcej tu już nie napiszę!

Domyśliłem się, ale krytyczny w obec samego siebie też wypada od czasu do czasu być. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.