Skocz do zawartości

Wylej swoje żale


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest taki temat to ja też muszę się wyżalić:

 

1. nażarłem się jak smok i nic mi się nie chce,

2. od kilku dni dzień w dzień po kilka razy kochanka nalega na sex (w ogóle to mogłaby z łóżka nie wychodzić), ale mówię, że mnie głowa boli albo nie mam czasu przyjechać,

3. dzisiaj wieczorem muszę zaspokoić żonę oraz kochankę i nie wiem jak to ogarnąć wszystko (czas chyba zaproponować trójkącik).

 

Przepraszam, że się wyżaliłem, ale ciężko mi to wszystko ogarnąć ... mówię Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojkot Ciechana. Już żaden sklep w pobliżu nie sprzedaje. Wczoraj jak pytałem w Delikatesach Centrum, to sprzedawczyni odburknęła, że odrażającym i uwstecznionym chamom nie sprzedaje i kazała mi się wynosić. A wszystko przez tego kolesia:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=y8Umd9cMi-o#t=12

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zmęczony akcjami jaka'a na tym forum.

Jo tyż.

Poza tym męczą mnie homofobi, którzy zawsze po latach okazują się być po prostu kryptogejami. Najpierw taki gada tylko o gajach, jak to ich nie lubi, a po latach kupuje bar dla gejow i ma męża! :D Nic dziwnego że zawsze gadał o gejach, bo tylko to miał na myśli. Coś mi mówi że ten cały właściciel Ciechana za 10 lat będzie też miał męża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam - ja się niewywoływany do tablicy nie odzywam, bo mam co innego do roboty.

Nawet sezonu piwowarskiego jeszcze w tym roku nie zacząłem, tym bardziej nie mam czasu na walkę z wiatrakami.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście naprawdę żałośni w tym temacie, a przez Wasze pożal się Boże teksty, żal mi serce ściska. Z tego wszystkiego wypiję dziś chyba swoje IPA z brewkita (bo żali mi go wylewać, a tak w ogóle to żal mi ludzi, którzy wylewają piwo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.