Skocz do zawartości

Wylej swoje żale


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

To żal z poranka.

 

Cały tydzień jestem na zwolnieniu lekarskim ( opieka nad chorym dzieckiem).

Na dziś rano miałem rekrutację i nikt mnie nie mógł zastąpić. Koleś specjalnie chciał na 8 rano ( później zastępstwo by się znalazło ).

 

Załatwiłem opiekę dla syna na czas rekrutacji, dziecko rano zatankowałem wszystkimi lekami. Przyjechałem przed czasem.

Koleś nie przyszedł. Przez telefon mowil, że pisał mejla. Oczywiście mejla brak ( również w spanie ).

 

I kto mi powie, że warto gadać z Jarosławem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co mi przeszło przez myśl 48h i zamknięte będzie :)

 

będę zaglądał że by czytać ,bo ja jestem niestandardowy ,u mnie zawsze wszystko ok,mam zajebistą pracę ,a nie robotę ,zawsze szczęśliwy

dobra ,spadam do lekarza po receptę na Prozac (k)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mBank zamknął mi dostęp do starego serwisu transakcyjnego i będę się musiał bujać z przenoszeniem rachunków gdzie indziej

 

jak wchodzisz tu https://www.mbank.com.pl/ to Cię przerzuca na ten nowy serwis ale wystarczy drugi raz podać ten adres w pasku (na tej samej karcie) i wchodzisz na stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie pół roku tak robiłem, ale zaczęli sukcesywnie odcinać starą wersję

jak podam login i hasło to dostaję informację że moje konto ma już dostęp tylko do nowego serwisu

 

Jak mnie wkurzy bank to przenoszę debet do innego :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest nie tak z nową wersją?

Graficzne fajerwerki postawiono wyżej niż funkcjonalność.

Stary serwis był ascetyczny, ale bardzo funkcjonalny. Teraz większość operacji wymaga więcej klikania, sporo rzeczy jest mocno pochowanych i trzeba tego szukać. Trafiają się totalne absurdy. Na przykład konta prywatne i firmowe rozdzielono na osobne profile, ale listy odbiorców zdefiniowanych ze wszystkich kont wrzucono do jednego wora.

 

Swoistą "wisienką na torcie" jest cała koncepcja graficzna. Wchodzę żeby zrobić przelew do ZUSowskiej czarnej dziury a oni mi wyświetlają jakiegoś typa na wakacjach. I nagle pozbycie się tego tysiąca staje się dwa razy bardziej bolesne niż zwykle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam żal że odpuściłem trochę forum ale I'm back :) .

Ekipa już nie ta sama widze choć wiele znajomych nicków ciągle widzę.

Witam po długiej przerwie :beer:, mam nadzieję że czas pozwoli itg.

 

Co z tym zamykaniem wątków?

Jake dalej próbuje nawracać niewiernych? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.