Skocz do zawartości

piwo.org v3


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

a czy można uruchomić cookis? Czasem aż mi się odechciewa ciągłego logowania.

piwo.org od forum jest nie zależne, więc raczej chodzi tu o ustawienia lokalne przeglądarki lub Profil/Prywatność/Zapamiętaj login i hasło pomiędzy wizytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona główna, można powiedzieć, że jest już doprowadzona do stanu użyteczności.

Wielkich wizualnych zmian nie ma, ale praktyczne są b. duże. Pozostało przepisać mi jeszcze około 5-6 ważniejszych wpisów i gotowe.

 

Co się zmieniło z punktu widzenia praktycznego:

- każdy wpis, jeżeli posiada odpowiedni wątek na forum, będzie w treści podlinkowany

- automatyczne wyszukiwanie podobnych wpisów

- wyszukiwanie po słowach kluczowych, tagach, archiwach

- przeniesiony dział pliki z forum. (dostępny dla każdego, nie tylko zalogowanego)

- wróciły komentarze do wpisów.

- z bajerków - sonda, choć może się przydać, bo forum np. jej nie oferuje.

- chwilowo nie będą wyświetlane nowe posty z forum.

 

 

Parę słów o komentarzach. Zdecydowałem się jednak, podobnie jak z wiki, nie integrować strony z forum. Stąd, np w komentarzach nie pojawi się avatar, a tylko domyślny "ludek". Jeżeli ktoś chce - a zachęcam - aby komentarze były spersonalizowane, zarejestrować się w serwisie http://pl.gravatar.com/. Będziemy wszędzie rozpoznawalni po swoim mailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- przeniesiony dział pliki z forum. (dostępny dla każdego, nie tylko zalogowanego)

Oznacza to że zmieniły się linki do plików.

Np w tym wątku podawałem link do działu pliki i przestał on działać.

Oczywiście w w/w poście mogę poprawić, ale jest jakaś opcja automatycznego poprawienia linków we wszystkich postach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- przeniesiony dział pliki z forum. (dostępny dla każdego' date=' nie tylko zalogowanego)[/quote']

Oznacza to że zmieniły się linki do plików.

Np w tym wątku podawałem link do działu pliki i przestał on działać.

Oczywiście w w/w poście mogę poprawić, ale jest jakaś opcja automatycznego poprawienia linków we wszystkich postach?

Tak, uczynię to za kilka dni. Oczywiście jak widzicie błędny link, to proszę raportować. Ułatwi mi to życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w starej wersji witryny było kilka receptur pod linkiem na głównej - nie mogę ich teraz znaleźć. Gdzie one trafiły? Były tam chyba dwa witbiery?

 

pzdr

flood

Dziś przepiszę do http://www.wiki.piwo.org/index.php/Kategoria:Receptury_ze_s%C5%82od%C3%B3w

 

edit: jak potrzebujesz szybciej to daj znać na pw :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę nie miałem czasu pracować nad główną stroną, ale powoli się odrabiam.

Po prawej stronie, w bocznym panelu poprzez rss, pobierane są nowe wpisy z WIKI, wraz z autorem i datą wpisu. Wyświetlanie jest pobierane z cache, więc zawsze będzie ciut opóźnienia (ze względów wydajnościowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Elroy - wszystkie te receptury ze starej strony już są na wiki? bo cos mnie wciąż męczą te dwa saizony - a jest tylko ten od dori ( był dla zaawansowanych? - no poczytać chciałem;-)

 

pzdr

flood

Nie nie są, mam ostatnio ostry brak czasu z powodów zawodowych i nie przerzuciłem jeszcze.

 

Stara stron dostępna jeszcze pod adresem http://elroy.ehost.pl/test/wp/ , aczkolwiek Saizonów tam nigdy nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.