Skocz do zawartości

Ankieta- domowe warzenie piwa


Lill4My

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Piszę pracę na temat domowego warzenia piwa. Temat jest niezmiernie interesujący, lecz aby uzupełnić obraz potrzebuję opinii doświadczonych Piwowarów. Byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety!

 

Link: http://www.interanki...7bcf575a27cb4e3

 

Dziękuję bardzo!

 

Pozdrawiam,

Lill4My.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę pracę na temat domowego warzenia piwa.

 

Można prosić o szczegóły tej pracy, gdzie, po co i dlaczego.

Ewentualnie później proszę opublikować tutaj jej wyniki.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszytskim!

 

Studiuję kierunek Wzornictwo (Design jeśli ktoś woli), i jestem na etapie analizowania tematu, zbierania danych, aby w przyszłości udoskonalić bądź unowocześnić ten proces! Pragnę też zachęcić ludzi do domowego warzenia piwa, gdyż uważam że to świetne hobby, a w dzisiajszych czasach komputeryzacja nie wpływa korzystnie na rozwój zainteresowań młodych ludzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelH- Które?

 

Ankietę już wypełniłem i nie mogę do niej wrócić.

 

Moim zdaniem jakiś błąd techniczy to możliwość dokonywania wielu wyborów przy pytaniu gdzie tak naprawdę można udzielić tylko jedną odpowiedź, np. ocena łatwo/trudno/bardzo trudno. Były takie pytania w tej ankiecie.

 

Studiuję kierunek Wzornictwo (Design jeśli ktoś woli), i jestem na etapie analizowania tematu, zbierania danych, aby w przyszłości udoskonalić bądź unowocześnić ten proces!

 

Poza tym nie kumam tego fragmentu :) Co ma wzornictwo do zbierania danych na temat piwowarów domowych? Jaki proces chcesz udoskonalić? Zbierania danych czy warzenia piwa?

 

Pytania same w sobie były OK :) mój wpis, że pytanie są tendencyjne to aluzja do jednego filmu. Mam nadzieje, że wiesz do którego ;)

 

Może takie czasy, ale czuje że tutaj ktoś coś kręci, kombinuje i nie chce powiedzieć całej prawdy ;) Ankietę jednak wypełniłem zgodnie z moją klauzulą sumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.