Skocz do zawartości
ja2

PBW - Powdered Brewery Wash - ktoś chętny na zakup 0,9kg?

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakup PBW w Homebrewing.pl

http://www.homebrewi...8kg-p-1026.html

Chętnie podzielę się z kimś po połowie czyli wyszło by po 0,9 kg.

Koszty podzielone na dwie osoby to:

Cena PBW 1,8 kg - 108zł

przesyłka - 14zł

przesyłka do osoby współkupującej - 11zł

Razem: 133zł - koszt po połowie to 66,5 zł

Jeśli jest ktoś chętny proszę o info.

PBW - Powdered Brewery Wash

Jeden z najpopularniejszych środków czyszczących stosowanych przez piwowarów w USA. Usuwa nawet uporczywe zabrudzenia i przebarwienia.

Został on stworzony specjalnie dla piwowarów domowych do czyszczenia sprzętu. Stosowany na początku głównie przez browary w Ameryce, powoli zdobył popularność w browarach domowych.

Głównym plusem tego środka jest to, że dociera we wszystkie zakamarki bez potrzeby szorowania.

Do tego, w przeciwieństwie do sody i podchlorynu, jest przyjazny zarówno dla nas jak i dla środowiska, nie jest żrący, nie powoduje podrażnień i nie trzeba przy nim zakładać okularów ochronnych i rękawiczek gumowych.

Zastosowanie: 30g - 90 g na 5 litrów wody (1-3 oz na galon wody), kontakt z powierzchnią mytą nie krótszy niż 30 minut. PBW należy dokładnie spłukać, dwu krotne przemycie wodą wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę z Tobą kupić na spółe, odbiór osobisty na miejscu więc dodatkowe koszty znikają.

Masz zniżkę w HB ? Mogę to wziąć na siebie jak nie masz. Z moją zniżką wychodzi 59,39 zł / 2 osoby.

Edytowane przez WiHuRa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To super, odpadałyby dodatkowe koszty przesyłki. Co do zniżki nie mam jej więc korzystniej byłoby oczywiście kupić przez Ciebie.

Na priv możesz podać mi dane do przelewu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi