Skocz do zawartości

Fotografia.


adamsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Różnica jeszcze jest taka, że fermentora stożkowego nie powiesisz sobie na sznureczku na szyi a taki ładny korpus możesz i nie będzie to dziwnie wyglądało.

 

Swoją drogą sam się spotkałem z panią fotograf (fotograf ślubny tudzież po prostu ślubokręt), która działał EOSem 5DmII i mocną lampą na pełnym automacie i miała wielkie pretensje, że jej tylnych planów nie doświetla i że to jest wina sprzętu, bo ona wszystko robi dobrze :-). Niestety nie był to odosobniony przypadek. Też co innego, jak ktoś kupuje sobie "lustro", bo chce je mieć (to jeszcze jestem w stanie ewentualnie zrozumieć) a co innego "fotografowie" nie daj jeszcze Boże dofinansowani z UE, który mają fajny sprzęt (zakupiony ze środków UE) a o fotografii i obsłudze tego sprzętu wiedzą tyle co nic a obnoszą się jak Man Ray przynajmniej, to jest naprawdę godne politowania ;).

 

Sam mam lustrzankę i trochę szklarni, fotografuję już naście lat i najlepiej czuję się z aparatem z pozaklejanymi wszelkimi wyraźnymi napisami, modelami itp i samym aparatem gdzieś skitranym pod pachą, żeby wcale go nie było widać a żebym miał do niego szybki dostęp i to jest mój sposób na "focenie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.