Skocz do zawartości

Temat oklepany :D Czego słuchacie :)


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na to?

W tym roku przypada trzydziesta rocznica śmierci Iana Curtisa' date=' Joy Division tworzyli świetną muzykę, szkoda, że tak krótko...[/quote']

Polecam film Control o Joy Division i o I. Curtisie

Widziałem, nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coma, na koncert w piątek się obowiązkowo wybieram do Stodoły. Ponadto lubię słuchać starego dobrego "punka" tzn. Armia, Dezerter i Post Regiment. I z zupełnie innej beczki ale też ostro Aphex Twin, Autechre (

), Current Value, Bogdan Raczyński itp. Radio to głównie Antyradio i sporadycznie Trójka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się dopiszę.

 

a dopiszę że słucham i zarazem gram muzykę starszą ( heavy metal , hard rock z lat 60' , 70' , 80' , i 90')

czyli np. takie sławy jak Keel, KISS, Gorky Park (rosyjski), Bang Tango, Iron Maiden, Ten Years After, Rolling Stones, The Cure, Alice Cooper,

Alcatrazz i wiele wiele innych mój obecny zbiór to około 220 albumów (głównie winyle) a muzyki w formacie mp3 hmm trochę dużo więcej, i nie to że jestem za ściąganiem utworów z internetu ale wiele interesujących mnie utworów/zespołów mogę dostać tylko tam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kilku koncertach Kultu/Kazika itp. Zawsze będę podchodził do tego z szacunkiem...

 

A tu coś za szacunkiem:

http://www.youtube.com/watch?v=OlKJ-0bnxdA&feature=PlayList&p=5793B7B7DA4BCF45&index=0

Edytowane przez Jacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to może teraz ja :)

 

Tak ogólnie to słucham rocka, heavy metalu, punk rocka oraz pokrewnych. Ostatnio nawet szanty i folk. (ODN):

Rammstein, System Of A Down, Oomph!, Lordi, Zabili Mi Żółwia, Farben Lehre, Orkiestra Dni Naszych, Happysad, Akurat, Flit, Duchy, Jelonek, Grupa Furmana, Nightwish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to może teraz ja :)

 

Tak ogólnie to słucham rocka, heavy metalu, punk rocka oraz pokrewnych. Ostatnio nawet szanty i folk. (ODN):

Rammstein, System Of A Down, Oomph!, Lordi, Zabili Mi Żółwia, Farben Lehre, Orkiestra Dni Naszych, Happysad, Akurat, Flit, Duchy, Jelonek, Grupa Furmana, Nightwish.

do Bolkowa na Castle party masz daleko ale pewnie spodobałoby się, chyba że byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle lubię posłuchać sobie klimatów tureckich (oprócz Tarkana oczywiście), arabskich, trochę Europy Środkowej i Wschodniej (to wszystko zasługa kolegi, który jest maniakiem tych tematów).

Poza tym, wbrew temu, że nie trawię języka niemieckiego, nieźle mi się słucha Einstuerzende Neubauten.

Oto przykład:

Przyznacie, że instrumentarium mają niezłe...

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to może teraz ja :)

 

Tak ogólnie to słucham rocka' date=' heavy metalu, punk rocka oraz pokrewnych. Ostatnio nawet szanty i folk. (ODN):

Rammstein, System Of A Down, Oomph!, Lordi, Zabili Mi Żółwia, Farben Lehre, Orkiestra Dni Naszych, Happysad, Akurat, Flit, Duchy, Jelonek, Grupa Furmana, Nightwish.[/quote']

do Bolkowa na Castle party masz daleko ale pewnie spodobałoby się, chyba że byłeś?

Nie byłem, ale słyszałem trochę o tej imprezie. Moja koleżanka jeździ tam, ale ona jest rasową Gothką.. I w tej tonacji chyba jest Castle Party..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bolkowa chciałbym wreszcie pojechać tymbardziej, że co roku występuje tam skoczowski Batalion d'Amour. Znajomi jeżdżą i mówią że jest OK.

 

Na Metallicę ktoś się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć :)

Ale że co bez komentarza?

Już ten link wklejałeś na sąsiednim forum.

 

Słucham mało reagge, choć teraz 1200 % więcej niż kiedyś, ostatnio w pracy dziś słuchałem:

http://www.youtube.com/watch?v=Yngc0vaRxNg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie odkrycie to Jerzy Milian

 

 

jeśli chodzi o radio to ostatnio Radiofonia (krakowskie radio akademickie) oraz Czyli Zetka

choć poprzednia stacja na 101,00 w Krakowie podobała mi się bardziej :D

Edytowane przez skwak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joan Jeet amerykańska rock'n'rollowa i punk rockowa gitarzystka, wokalistka oraz aktorka. Najbardziej znana z hitów "I Love Rock 'N Roll" oraz "Bad reputation". Została ona okrzyknięta królową rocka i rock and rolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troszkę odbiegnę od tematu, i polecę film o muzykach , muzyce, publiczności, i czasach przed rokiem '89.

Film nosi tytuł "Beats of Freedom", jest w nim kawał historii polskiego rocka (czasowo jak i muzycznie) :D

 

a oto zwiastun http://www.youtube.com/watch?v=LAYr3J5Dz_E&feature=related

film w kinach od 12 marca,

 

I pomimo kilku niedociągnięć z historii muzyki rockowej w Polsce, jest filmem niezłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troszkę odbiegnę od tematu, i polecę film o muzykach , muzyce, publiczności, i czasach przed rokiem '89.

Film nosi tytuł "Beats of Freedom", jest w nim kawał historii polskiego rocka (czasowo jak i muzycznie) :beer:

 

a oto zwiastun http://www.youtube.com/watch?v=LAYr3J5Dz_E&feature=related

film w kinach od 12 marca,

 

I pomimo kilku niedociągnięć z historii muzyki rockowej w Polsce, jest filmem niezłym.

Wybieram się na ten film Beats of Freedom - Zew wolności czy ktoś juz to widział? Napiszcie, jakie wrażenia

Jest jeszcze film pt. ?Wszystko, co kocham? tematyka bardzo podobna też nie widzi8ałem ciekawe czy warto pójść do kina na ten film

Edytowane przez apolloks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.