Skocz do zawartości

Temat oklepany :D Czego słuchacie :)


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

A tak mówisz zapewne poniższym. Mój brat za młodu (mojego) słuchał tego dość intensywnie i mi utkwiło :smilies: Czasy taśmy magnetofonowej Maxell, Basf i Tdk :smilies:

 

Edytowane przez elroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smilies:

 

Dla tych którzy słuchają trójki ta piosenka na pewno nie będzie obca :smilies:

Gdy ja pierwszy raz słuchałem w samochodzie mało nie spowodowałem wypadku tak się śmiałem. Daję link do youtube choć teledysku nie ma, to warto posłuchać, choć piosenka już niemłoda.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Pw2zxQE0dKU&feature=related

Edytowane przez bielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dość niezłe: http://www.youtube.com/watch?v=yuw-HrXP7Vw

 

I coś z klasyki:

 

I Artysta, który od jakiegoś czasu, sprawia, że mam dreszcze: Mirosław Czyżykiewicz:

http://w437.wrzuta.pl/audio/1fPtPQoECPz/miroslaw_czyzykiewicz_-_jazz...

Edytowane przez Jacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cieszę się, że w końcu wydadzą coś autorskiego, na pewno kupię:

Pierwsza płyta była autorska. Co do samego kawałka, to teledysk jest ekstra, natomiast piosenka świetnie obrazuje hasło: Czy świat się tak bardzo zmieni, gdy z młodych gniewnych powstaną starzy wk.urwieni?. No i Grabaż w tym kawałku to jest taki stary wk.urwiony. I wszystko fajnie, tylko gdzie ja sobie tej płyty posłucham, bo że nie w samochodzie, ani w domu to jasne. :smilies: 3-letnia córka już łapie frazy z piosenek, a Grabaż mi tu z taką łaciną wyjeżdża. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

I wszystko fajnie, tylko gdzie ja sobie tej płyty posłucham, bo że nie w samochodzie, ani w domu to jasne. :D 3-letnia córka już łapie frazy z piosenek, a Grabaż mi tu z taką łaciną wyjeżdża. :rolleyes:

pora sobie kupić odtwarzacz mp3 :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

I wszystko fajnie, tylko gdzie ja sobie tej płyty posłucham, bo że nie w samochodzie, ani w domu to jasne. :) 3-letnia córka już łapie frazy z piosenek, a Grabaż mi tu z taką łaciną wyjeżdża. :rolleyes:

pora sobie kupić odtwarzacz mp3 :)

albo słuchawki bezprzewodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

I wszystko fajnie' date=' tylko gdzie ja sobie tej płyty posłucham, bo że nie w samochodzie, ani w domu to jasne. :) 3-letnia córka już łapie frazy z piosenek, a Grabaż mi tu z taką łaciną wyjeżdża. :rolleyes:[/quote']

pora sobie kupić odtwarzacz mp3 :)

albo słuchawki bezprzewodowe

Oj Wujkowie Dobra Rada się znaleźli :) i co niby w samochodzie mam sobie na słuchawkach słuchać?

Odtwarzacz mp3 to mam, zresztą nie potrzebuję bo mogę to mieć w telefonie tylko co z tego? Mnie by się przydał przycisk, typu mute, który by automatycznie wyciszał bluzgi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na kapele PRIMUS

i naszą kapele strachy na lachy

PRIMUS jak najbardziej. Najlepsze albumy to IMHO Frizzle Fry i Sailing the Seas of Cheese, chociaż Brown Album też był spoko (Z kolei Pork Soda to kosmos :). Pałker (czyli perkusista :) ) Primusa (do 1996 r.) Tim "Herb" Alexander, do tej pory jest jednym z moich ulubionych :)

 

A z moich ulubionych zapodam jeszcze:

 

Tool, Dead Can Dance, Pearl Jam, Rush, Peter Gabriel, Roger Waters, Suzanne Vega, Chumbawamba, Faith No More, Marillion, RATM, Camel...

 

To tyle "na gorąco"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A puszczałem Wam mój zespół z czasów młodości? Gdyby nie Pixies nie było by Nirvany i wielu innych. Znacznie wyprzedzili swoje czasy, trochę nie docenieni. Dobrze, że znów koncertują. Trza będzie się wybrać, będą grać w Europie w tym roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A puszczałem Wam mój zespół z czasów młodości? Gdyby nie Pixies nie było by Nirvany i wielu innych. Znacznie wyprzedzili swoje czasy, trochę nie docenieni. Dobrze, że znów koncertują. Trza będzie się wybrać, będą grać w Europie w tym roku.

 

 

"Pixies - Where is my mind" i mamy temat oklepany + kultowe filmy w jednym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się' date=' że w końcu wydadzą coś autorskiego, na pewno kupię: [url']
[/url]

Pierwsza płyta była autorska.

Chodziło mi o ich dwie poprzednie płyty czyli "Autor" oraz "Zakazane Piosenki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.