Skocz do zawartości

Temat oklepany :D Czego słuchacie :)


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię Dajerów ale jak dla mnie to pierwsze miejsce w 19 TTWC to jednak zawód. No ale cóż, ludzkość tak wybrała...

Głosowałem na utwór z pierwszego i drugiego miejsca.

Ogólnie łatwo nie jest wybrać 33 utwory z takiej ilości. Okazuje się, że przy "F" skończyły Ci się głosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie łatwo nie jest wybrać 33 utwory z takiej ilości. Okazuje się, że przy "F" skończyły Ci się głosy :)

No dokładnie ciężko było - mi się skończyły gdzieś w okolicy M i potem szybki przegląd i poprawki, bo przecież nie zostawię bez głosu mojego ulubionego "Chenko" czy "Hey you". :) Kiedyś można było głosować chyba na 50 głosów - odrobinę było łatwiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komentarzy pod zapisem koncertu:

"Jon, my god, my Elvis, my fuckin rockin blues-Zeus!!

Blues Explosion! My implosion!"

Trochę akcji od mniej-więcej 5min., polecam na mniej energetyczne dni:

[media]

[/media]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samael widzę że w głowie siedzi, bo już kiedyś wrzucałeś ten klip ;):okey:

Moja młoda bardzo lubi Fishdick zwei, jakiś program był w TV gdzie Titusa bezbłędnie skojarzyła z gościem z teletysku "love shack" i zdawała mi relację co ów Titus robił :)

Ale sedno jest takie /Bogi będziesz zbulwersowany ;)/ że ów Titus pamięta i z sentymentem wspomina super wino "patykiem pisane" z Ostrwina. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zbulwersowany :D , bo Wiśnia ostrowin to też miało swój udział w kształtowaniu moich smaków. I jeśli obadałem się jak dziki osioł jak szkodliwe są pryty i tzw. "nalewki", to jednak pozostaje sentyment-tak jak dla niektórych Bałtyk (do tej pory jeszcze nie skosztowałem)-a tam przecież był DDT.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.