Skocz do zawartości

Temat oklepany :D Czego słuchacie :)


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

i znów zgrzyt że się tam nie pojechało, ale na dwudziestaka trzeba będzie. zobaczyć młodzieży jak się bawi (zważywszy że ostatni raz na woodstocku byłem 8 lat temu)

 

E tam nie ma czego żałować... Na woodstoch jeździłem będąc gówniarzem, a potem zmądrzałem - nawalić i przyćpać można wszędzie (no ale tam legalnie), koncerty średnie zwłaszcza w tym roku nie było żadnej konkretnej kapeli, ubrudzić się i przebywać w otoczeniu sekt i wielce przewspaniałego świętego owsika, który w życiu nie skłamał - "bezcenne"

 

Nie lepiej pojechać na jakiś porządny koncert ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów zgrzyt że się tam nie pojechało, ale na dwudziestaka trzeba będzie. zobaczyć młodzieży jak się bawi (zważywszy że ostatni raz na woodstocku byłem 8 lat temu)

 

E tam nie ma czego żałować... Na woodstoch jeździłem będąc gówniarzem, a potem zmądrzałem - nawalić i przyćpać można wszędzie (no ale tam legalnie), koncerty średnie zwłaszcza w tym roku nie było żadnej konkretnej kapeli, ubrudzić się i przebywać w otoczeniu sekt i wielce przewspaniałego świętego owsika, który w życiu nie skłamał - "bezcenne"

 

Nie lepiej pojechać na jakiś porządny koncert ?

 

też jeździłem jako gówniarz, ale wtedy widziałem starszych kolesi bawiących się i wtedy stwierdziłem, że sam tak chciałbym ;) a że z przodu już prawie trójka więc warto się wybrać.

Dyskutowałbym o legalnym przyćpaniu większym niż w każdym innym półmilionowym mieście w PL.

Poza tym pojechałbym dla atmosfery a nie muzyki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W taka podłą pogodę, przed późniejszym (o 2h) niz zwykle wyjściem do pracy (z której planuje wyrwać się do Optimy po słód ;)) odpaliłem miks ekipy z Nowego Jorku.

http://deadlydragons...T12_41_16-07_00

Melancholia, smutek i deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś lubi coś z pogranicza psychodelii z lat 70tych, stoner rocka, czy wręcz metalu, z mocnymi bluesowymi korzeniami to pewnie spodoba mu się to co prezentują kapele z tego wydawnictwa http://smallstone.bandcamp.com/ Ostatnio strasznie kręci mnie takie granie.

Powolutku sobie przesłuchuję kolejne albumy, na ten moment powiem tylko, że Sasquatch jest baaaaaardzo smakowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie taki nowy, ale w sumie najnowszy singiel z reaktywowanego, legendarnego i boskiego Black Sabbath. Ciekawe, czy mieli respiratory w studio, czy wystarczyła wóda i dragi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.