Skocz do zawartości

Temat oklepany :D Czego słuchacie :)


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :beer:

 

Witam

Jak wieczór z polską muzyką to najlepiej klasyka

The Corpse pamietam z roku 1988 lub 9 jak grali koncert w B-B w klubie Best. Hard core było wtedy w Polsce w powijakach (rodzime). Jeszcze mam ten koncert pewnie gdzieś na kasetach.

Zdecydowanie wolę punka :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj Marcus Miller gości..... co on wyrabia z tym basem...;):P;)

COOO ??? I teraz o tym piszesz ?

O widzę, że kolega sie zainteresował... Nic dziwnego, sądząc po fotce w avatarze pewnie bassman :P

Jam też na basie pocinał w trzech lokalnych kapelach. Obecnie brak czasu, praca, dom, praca, dom,praca :ble: a do tego inne zainteresowania, no i piwko też uwarzyć trzeba.... Ale Cort'a nie sprzedałem :P i na 30watowej Labodze pocinam czasem w domu razem z efektem perkusyjnym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też prawie zrezygnowałem z muzykowania po tym jak rozpadła się moja poprzednia kapela. Ale po roku przerwy , jesteśmy własnie na etapie przesłuchiwania wokalistów. Trochę materiału już mamy zrobionego.

 

Najgorsze to znaleźć czas. Ale... po sobie zauważyłem , że z dnia na dzień bardziej mi się nie chce i powiedziałem sobie koniec , trzeba się wziąć w garść i czas sie nagle znalazł. Inna sprawa , że czasu dla rodziny czasem brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja słucham generalnie szeroko punk rocka z wszystkimi odmianami od lekkich po te bardzo ciężkie, ale najlepsze sa kawałki utrzymane w nurcie 77'

A tu mała niespodzianka ;)http://www.youtube.com/watch?v=325PClz1byA&list=LLUy6-anGsIcaP0paAg5Nj6Q&index=58&feature=plpp_video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz "opowieści kapitana misia" bo walnąłem parę browarów i na wspomnienia mi się zebrało :D

Kiedy byłem na studiach, a było to w mieście Poznaniu, słuchałem radia Afera jeżdżąc komunikacją miejską i przemieszczając się po tym zacnym grodzie. I w głowę mi zapadło to coś "wczoraj koło śmietnika milicja otoczyła Henryka, dzisiaj Enrike nareszcie spędzi całą noc w areszcie". Kilkukrotnie próbowałem przeszukać internet celem zlokalizowania wykonawcy tego utworu, wydawało mi się, że miał na nazwisko Bachleda. Wczoraj wreszcie udało mi się zlokalizować wykonawcę i piosenkę:

Wykonawca: Bachleda Józef - ale zespół nie człowiek, piosenka: Milicja.

Niestety tego kawałka nie znalazłem na youtubie, jest inna, też dobra, prezentująca styl kapeli.

 

[media]

[/media]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.