Skocz do zawartości

Cześć!


przecinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ja wraz z moją łopatką przyszliśmy się przywitać z głębokiej piaskownicy piwowarskiej, a ponieważ złapałam bakcyla wracamy kopać dalej:)

 

A tak bardziej na poważnie, jestem Ada, jestem z Puław ale ostatnio większość czasu spędzam w Gdańsku.

Na razie na koncie mam jedynie dwa piwa z kitów (w tym jedno wybuchające - jednak pośpiech nie sprzyja warzeniu), ale następnym planuję poświęcić już trochę więcej czasu.

 

A, jeżeli ktoś miałby ochotę wesprzeć młodą piwowarkę na żywo i pokazać gdzie w Gdańsku serwują dobre piwo to zapraszam do kontaktu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Samych udanych warek!

O ile dobrze kojarzę to w Gdańsku i okolicach piwowarów trochę jest, więc na pewno znajdzie się ktoś kto pomoże.

A dziękuję bardzo i wzajemnie.

Właśnie spojrzałam na mapę i rzeczywiście Gdańsk posiada doświadczonych piwowarów.

Witaj na forum. W Gdańsku dobrego piwa napijesz się w Pułapce na Straganiarskiej.

Dzięki za informację bo nawet nie słyszałam o tym miejscu a okazuje się być blisko mnie.

Ja na dniach będę warzył Grodziskie, jak chcesz podpatrzeć i pogadać, to zapraszam.

Kurcze bardzo chętnie bym wpadła tylko zawitam do Gdańska dopiero pod koniec września.

Może przy następnym nastawie się uda zgadać, dawaj znać jak by co:)

Trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. W Gdańsku dobrego piwa napijesz się w Pułapce na Straganiarskiej.

Na przeciw Lawendowa 8 i Cafe Lamus, które trzymają podobny poziom.

Całość składa się na sympatyczny piwny zaułek, szybko się rozwijający i rosnący w popularność. Polecam, sam spędzam tam coraz więcej czasu i to już nie tylko weekendowo ;)

 

Z innych ciekawych miejsc serwujących dobre piwa mogę zaproponować Spisek Kelnerów na Przymorzu - głównie butelkowe i w nieco wyższych cenach, ale niepodważalnym atutem jest bliskość morza i plaży. No i oczywiście dobre burgery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamus nie wiedzieć czemu jakoś nie przypadł mi do gustu. Ale byłam tam raptem 1-2 razy więc może miałam akurat pecha (a już nawet nie pamiętam co tam piłam).

 

W takim razie Gdańszczanie, jeśli ktoś miałby ochotę wyskoczyć na dobre piwo dawajcie znać. Ja co prawda zjawię się w Gdańsku dopiero w październiku ale bardzo chętnie pouprawiam turystykę piwną i dowiem się czegoś ciekawego.

 

A już jutro zabieram się za swój pierwszy cydr więc proszę o kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.