Skocz do zawartości

Fermentum Mobile -pierwsze polskie płynne drożdże piwowarskie


Ray

Rekomendowane odpowiedzi

To co BuDeX nazywa Ardenami nazywa się obecnie FM26 Belgijskie Pagórki. Nazwy faktycznie poetyckie :-) ale po to są numerki aby było krócej i prościej do zapamiętania. Jest w Gdańsku jeszcze jeden tester który coś ciekawego zrobił na drożdżach Fermentum Mobile. Ciekawe co on napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba o mnie chodzi, Dubbel, którego uwarzylem na Klasztornej Medytacji bardzo fajnie się ułożył z czasem, piwo poleci na Birofilia :-) na Pagórkach robiłem belgian Ipa, piwo mega klarowne już od samego początku, na pierwszy plan wychodzą typowo belgijskie smaczki, które całkowicie przykryły sporą ilość chmielu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem w mailu o dostępność drożdży w sprzedaży. Oto odpowiedź:

 

Dzień dobry,

 

W chwili obecnej jeszcze nie mamy jeszcze zbudowanej sieci dystrybucji. Planujemy uruchomienie punktu sprzedaży w Trójmieście co będzie najłatwiejsze logistycznie. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z dystrybutorami internetowymi na temat wprowadzenia naszych drożdży do ich oferty. Proponuję obserwowanie naszej strony i/lub profilu na FB, będziemy informowali na bieżąco o postępach.

Pozdrawiam,

 

Filip Paprocki

FERMENTUM MOBILE

 

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwością na kooperację ze sklepami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla piwowarstwa domowego taka inicjatywa to dużych krok w przód.

 

Dostęp do szerokiej gamy szczepów w konkurencyjnej cenie i dobrej jakości to również lepsze i ciekawsze piwa w naszych browarach.

 

Mam nadzieję, że już niedługo będzie je można kupić w sklepach piwowarskich. Dobrze by było aby wstrzelili się na jesień kiedy znowu sezon zacznie się w pełni.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie, cały czas testy różnych szczepów robią, a to jednak trochę trwa ;) Filip na FB też nie pisze nic kiedy mniej więcej je wypuszczą... Z tego co wiem teraz drożdże trafiły do testów w niektórych regionach Polski ale gdzie i do kogo to nie mam pojęcia, coś nie chcą się ludzie przyznawać :) Może jakąś klauzurę tajności podpisali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te testy raczej są tylko formą reklamy i sposobu na to aby "środowisko" o nich mówiło. Swoją drogą bardzo dobry ruch. Od testów do regularnej sprzedaży i dystrybucji (wraz z całą dbałością o "jakoś" produktu) może upłynąć jeszcze sporo wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu, ale z tego co mewy plotkary z pomorza niosą nad Odrę planowany start to sezon piwowarski czyli wrzesień! Tylko, że to ploty ręki nie dam sobie za to uciąć... Ruch marketingowy też podziwiam ;) Można jednak zacząć sprzedaż z smakiem.... Zawsze jeszcze teraz miały premierę drożdże z Gozdawy akurat na lato jak idealne temperatury dla ich drożdży :D to można coś popróbować ;)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie chcą się ludzie przyznawać :) Może jakąś klauzurę tajności podpisali :D

Ja się otwarcie przynaję do testowania ;) Wczoraj zadałem drożdżami od FM Grodziskie :) O żadnej klauzuli nic mi nie wiadomo :)

Co do terminu rozpoczęcia sprzedaży, to niestety nie mam takich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu, ale z tego co mewy plotkary z pomorza niosą nad Odrę planowany start to sezon piwowarski czyli wrzesień!

 

Plota nie plota ale marketingowo dla firmy to byłby idealny czas na start.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.