Skocz do zawartości
leepa79

[Giełda] Greta - kapslownica

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienię kapslownicę Gretę na skrzynki (transportery) na piwo. Greta używana przy dwóch pierwszych warkach - oczywiście ucieła ze trzy butelki, dlatego szybko straciłem do niej cierpliwość. Teraz na próbę zakapslowałem kilka butelek i było ok, ale strach był :). Oferta skierowana dla osoby z okolic Cieszyna / Skoczowa. Odbiór osobisty. Nie pytać ile potrzebuję skrzynek - biorę od 1szt do 99szt. Gretę i tak oddałbym za darmo, bo leży i kurz zbiera, ale potrzeba mi kilku skrzynek na butelki więc próbuję upiec dwie pieczenie.

Sposób dostawy: Odbiór osobisty

Koszt dostawy: 0

Stan: używany

Oceń stan: 5

classifieds-7144-0-01637200-1409733521_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uciekłem jakiś czas temu na wieś :) W pobliżu mały wybór - w 'pubie' już krzywo patrzą, w sklepie chcą (uwaga) 20zł kaucji. Tak, czy siak skoczę do miasta pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam jakiegoś kauflanda czy coś :) Bezproblemowo sam transporter w cenie 8pln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby szyjki nie ucinała musisz wyciągnąć blaszki,wyklepać młotkiem i włożyć je z powrotem.Wystarczy na następne 100-200 butelek.Najlepiej jednak wyrzucic to paskudztwo.

Transportery w każdym większym spożywczaku,po 7 (tesco) do 8 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi