Skocz do zawartości

Sklep twojbrowar.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Z jakości usług jestem zadowolony, mam jedynie uwagę do niekompletnych paczek. 3 razy zamawiałem i za każdym razem czegoś brakowało w paczce, oczywiście po kontakcie telefonicznym czy mailowym brakujący towar był wysyłany od razu. Bez gratisów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

po kontakcie telefonicznym czy mailowym brakujący towar był wysyłany od razu. Bez gratisów. :)

Może bez gratisów ale też zapewne bez opłaty za paczkę. Na kilku paczkach zamiast na jednej to mimo wszystko sklep poniósł zwiększone koszta wysyłki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po kontakcie telefonicznym czy mailowym brakujący towar był wysyłany od razu. Bez gratisów. :)

Może bez gratisów ale też zapewne bez opłaty za paczkę. Na kilku paczkach zamiast na jednej to mimo wszystko sklep poniósł zwiększone koszta wysyłki ;)
Jak by nie było brakujących towarów to by sklep nie musiał ponosić dodatkowych kosztów ;)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejne zamówienie i po 3 dniach u mnie.

Ale, ale... bez fermentora który był głównym zamówieniem :)

Po mailu wysyłka szybka i po dwóch dniach komplet u mnie. Nie szkoda chłopakom kasy na dosyłki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie zamówienie też było niekompletne. Na duży plus jest to, że dosyłają brakujące rzeczy nie robiąc problemów. Co do sklepu nie mam uwag, trochę już u nich kupiłem i zamierzam nadal kupować, widocznie mają jakiegoś gównianego pakowacza przesyłek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie w środę, dzisiaj dostawa. kilkanaście pozycji, żadnych braków, wszystko ok. jedyne co to worki ze słodem trochę naderwane przy zgrzewie ale nie są rozszczelnione. pewnie szybka akcja z pakowaniem ale ogólnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się. Nie wiecie co się dzieje ze stroną internetową TB? Czy to tylko ja mam jakieś problemy? Nie ma cen produktów i nie można niczego dodać do koszyka. Problem mam na każdej przeglądarce bez znaczenia, czy jestem zalogowany, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się. Nie wiecie co się dzieje ze stroną internetową TB? Czy to tylko ja mam jakieś problemy? Nie ma cen produktów i nie można niczego dodać do koszyka. Problem mam na każdej przeglądarce bez znaczenia, czy jestem zalogowany, czy nie.

mają przerwę świąteczną z tego co widziałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie startowej a właściwie na jej większej części , jest info, że sklep nieczynny i możliwość składania zamówień została wyłączona do dnia 31.12

 

Tapatalknięte z drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zamawiałem jakieś jasne wersje piw to miałem wszystkie słody razem. śrutowanie było ok, nie miałem problemów z tymi zestawami (przerobiłem ich 5). nie zamawiałem żadnych ciemnych piw, być może do takich pakują słód oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słody pakowane są razem za wyjątkiem słodów jasnych/ciemnych tj przy zestawie slody jasne to jeden worek, a slody ciemne to drugi worek.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam pakują do jednej paczki słody jasne,a do drugiej ciemne, ale jakiś czas już nie brałem zestawów. Co do śrutowania to kupuję u chłopaków ześrutowane słody gdyż sam jeszcze śrutownika, a raczej miejsca na śrutownik nie posiadam. Nigdy nie narzekałem na efekty, mąki troszkę zawsze jest ale w rozsądnych ilościach, problemów z filtracją raczej nie doświadczam, wydajność zależy od warki 85 +/- kilka procent liczona wg brewness więc ogólnie nie narzekam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ktoś się orientuje jak to jest z darmową wysyłką? Chodzi o to czy jak zamówię ponad 30kg za ponad 300zł to mi wyślą za darmo czy podzielą na dwie paczki i za jedną każą płacić?

 

ale czemu mieliby dzielić? raz zamawiałem za ponad 300pln (30,5kg) i poszło jedną paczką, na ich koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych słodów z TB to tak mi się przypomoniało... Jeśli ktoś zamawia np. 4 kg pale ale (lub innego) do jednej warki to warto dopisać przy zamówieniu "4kg pale ale w jednym opakowaniu". W innym wypadku zawsze zapakują do 4 osobnych worków. Chyba, że komuś zależy na takim pakowaniu. Zamawiałem nie raz z homebeer i alepiwo. Tam przeważnie ładują każdy słód do jednego wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to ponad 70 kg (robiłem zapasy na zimę), 3 duże pudła - oczywiście ponad 300 zł i oczywiście wysyłka na ich koszt zgodnie z informacją na stronie.

Ale ostatnio często czegoś brakuje w paczce - dosyłają bez problemu i to szybko, ale po którymś razie zaczyna być to irytujące. Ostatnio dostałem też ześrutowany słód (miał być bez śrutowania) - postaram się szybko zużyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.