Skocz do zawartości

Sklep twojbrowar.pl


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, witur napisał:

 

Dzięki , dzwonię do Przemka 

 

Chłopie wiesz co było 6 lat temu ? xD Masakra

 Przemek miał wypadek. Na kilka tygodni sklep wyłączony i nie przyjmuje zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hej Twój Browar, skończ mi skrzynkę pocztową prześladować! ? Od kiedy zmieniła się strona, gdy tylko wejdę na stronę sklepu po kilku godzinach dostaję mail "Kilka kroków dzieli Cię od własnego browaru domowego" i produkty które ostatnio oglądałem. Trochę to już staje się irytujące, a nie chcę anulować subskrypcji bo mam ustawione przypomnienia o dostępności produktów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dostałem newslettera z informacją o konkursie. Jeśli korzystając z kalkulatora sklepu zbudujesz i uczynisz publiczną recepturę na piwo oraz dokonasz zakupu (nie sprecyzowano kwoty) weźmiesz udział w losowaniu 3 bonów na zakupy o kwotach: 300, 200 i 100 zł.

Regulamin w załączniku.

Myślę, że kusząca propozycja.

 

Najlepsza Receptura - regulamin.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zasada napisał:

Dostałem newslettera z informacją o konkursie. Jeśli korzystając z kalkulatora sklepu zbudujesz i uczynisz publiczną recepturę na piwo oraz dokonasz zakupu (nie sprecyzowano kwoty) weźmiesz udział w losowaniu 3 bonów na zakupy o kwotach: 300, 200 i 100 zł.

Regulamin w załączniku.

Myślę, że kusząca propozycja.

 

Najlepsza Receptura - regulamin.pdf 205 kB · 2 pobrania

czyli zrób zakupy, wymyśl recepturę ( może byc z dupy, nie pijalna ale wymyslna)?

ps np wymaz z waginy, dodatek kawioru, sranie do kadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zasada napisał:

Wydaje mi się, że w grę wchodzi losowanie a nie jakakolwiek ocena. Dodatkowo ten kalkulator z poziomu telefonu wygląda słabo, i słabo działa.

"Nagrodę otrzymują autorzy trzech receptur, które zostaną wybrane jako najciekawsze
przez organizatora konkursu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.