Skocz do zawartości

Sklep twojbrowar.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Fajne podejście TB. Zamówiłem standardowo składniki do kolejnego piwa, ale nie przysłali mi drożdży, które były oczywiście w zamówieniu. Napisałem o problemie, bez jąknięcia wysłali drożdże kurierem. To się szanuje :)

Edytowane przez kaingorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Miał ktoś ostatnio problemy z Wyeastami z Twój browar? Wygląda na to, że drugi raz pod rząd trafiłem paczkę z samymi trupami. A data produkcji sprzed miesiąca. Za pierwszym razem zwaliłem to na transport kurierem latem, ale teraz to już jest coś ewidentnie nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Oskaliber napisał:

Miał ktoś ostatnio problemy z Wyeastami z Twój browar? Wygląda na to, że drugi raz pod rząd trafiłem paczkę z samymi trupami. A data produkcji sprzed miesiąca. Za pierwszym razem zwaliłem to na transport kurierem latem, ale teraz to już jest coś ewidentnie nie tak.

Jaki szczep? Mi nie aktywowała się paczka Lambic Blend, była w terminie. Po kilku dniach coś tam rusza w balonie i pojawia się błonka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2019 o 09:31, buk0 napisał:

Jaki szczep? Mi nie aktywowała się paczka Lambic Blend, była w terminie. Po kilku dniach coś tam rusza w balonie i pojawia się błonka. 

Za pierwszym razem 1028 London Ale, a teraz 1335 British Ale II. 

 

Blendy dzikusów akurat lubią wolno się rozkręcać, także w Twoim przypadku bym się nie przejmował. U mnie były ewidentne trupy. Ani nic nie puchnęły, ani nie odpaliły na mieszadle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że długo mogą startowac wiem. Czekałem 5 dni, ale musiałem już zadać bo wyjeżdżałem. Strach trochę zamawiać, a szkoda bo największy wybór płynnych drożdży, a ostatnio wjechała nowa dostawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.09.2019 o 09:31, buk0 napisał:

Jaki szczep? Mi nie aktywowała się paczka Lambic Blend, była w terminie. Po kilku dniach coś tam rusza w balonie i pojawia się błonka. 

 

Ja mam to samo. Dodam ze druga paczka od konkurencji ruszyła ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, golden_boy napisał:

Wiem że mają w ofercie :) chodzilo mi raczej czy ktoś u nich kupował w ostatnim czasie chmiel i mógłby napisać jak z jego jakością.

 

Pozdrawiam Dawid

Chodzi o jakiś konkretny czy ogólnie?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, golden_boy napisał:

Ogólnie. Jakiś czas temu było można przeczytać że chmiele z USA są słabej jakości u nich w sklepie. 

 

No niestety wg mnie tak było. Ostatnie IPA robiłem na chmielach z HB i różnica kolosalna na nie korzyść TB. Może ktoś się wypowie co warzył ostatnio coś na amerykańcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.