Skocz do zawartości

Sklep twojbrowar.pl


Rekomendowane odpowiedzi

 

Tb zaskakuje, wczoraj w południe zamówienie, dziś rano o 8 mej kurier.... Przesada.... !!! :beer:

Zgłoś zażalenie i zwróć towar :) Niech przyślą w poniedziałek :)

 

Właśnie tak chciałem zrobić... Ale już nie będę im robił awantury... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie na prawie 800 zł. Informacja ze strony sklepu po kilku dniach roboczych, że wysłali paczkę bez kilku produktów. Nie zastanowili się po co mi same drożdże bez zestawu surowoców i kilku innych rzeczy ze sprzętu... Zapytali, czy mają dosłać resztę. Opisałem im, dlaczego jestem nie zadowolony z czasu realizacji i wysyłki nie kompletnej paczki bez konsultacji ze mną. Nie raczyli odpisać, po prostu wysłali paczkę w następnym tygodniu. Moje pierwsze zakupy u nich i zdecydowanie ostatnie. Takiej olewki klienta to nie miałem w żadnym innym sklepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zamówienie w TB i kolejne zrealizowane bez żadnych problemów.

Przesyłka doszła na trzeci dzień roboczy.

Jestem zadowolony :)

Czas poszaleć z nowym wiaderkiem ;):D

 

Przy okazji mogę pochwalić GLS bo z niego korzysta TB.

Można sobie zmienić adres dostawy w każdej chwili.

Jak zainstalujesz apkę na smartfonie to możesz przesyłkę śledzić na bieżąco.

Kurierzy zawsze mili i w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zamówienie w TB i kolejne zrealizowane bez żadnych problemów.

Przesyłka doszła na trzeci dzień roboczy.

Jestem zadowolony :)

Czas poszaleć z nowym wiaderkiem ;):D

 

Przy okazji mogę pochwalić GLS bo z niego korzysta TB.

Można sobie zmienić adres dostawy w każdej chwili.

Jak zainstalujesz apkę na smartfonie to możesz przesyłkę śledzić na bieżąco.

Kurierzy zawsze mili i w porządku.

 

A ja jak TB pochwalę, bo wszystko przebiegło super - słody i drożdże dobrze popakowane czas realizacji super szybki, to na kuriera będę narzekał :D Bo mi zmienili na kobietę 160 wzrostu mikrej budowy, która paczki ledwo co z paki ściągnęła, a były 3*30 kg :D Niestety traf chciał że odbierała je żona i pół dnia leżały na trawie przed domem... Więc GLS ogarnij się i przywróć poprzedniego kuriera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również (mimo wszystko) pochwalę TB. We wrześniu 2016r. zrobiłem zamówienie na ok 660zł. Wysłali, po paru dniach dostałem mail, że paczka anulowana. Na następny dzień znowu, że wysłana. Myślę sobie, ok. Efekt: Paczka była za pobraniem a nie musiałem za nią płacić  :) Kurier zostawił paczkę a kasy nie wziął. Zadzwoniłem do TB, sprawa się wyjaśniła, wysłałem kasę, powiedzieli, że przy kolejnym zamówieniu mam do nich napisać, żeby dali mi 100g chmielu gratis za tą sytuację. Ostatnio robiłem kolejne zamówienie za ok 460zł (na 3 osoby) no to napisałem żeby 100g Mosaica policzyli jako za darmo. Tak też zrobili + dali jeszcze 100g gratis. Wszystko fajnie, paczka znowu za pobraniem, ale okazało się, że jedno z dwóch wiader jest pęknięte. Kurier spisał protokół. Nie było przez parę dni żadnego info od TB. Napisałem maila ze zdjęciem protokołu i po 3 dniach wiadro było już u mnie. Ogólnie idealnie byłoby gdyby ta pierwsza paczka przyszła bez problemów a druga bez pękniętego wiadra, ale ważne, że jak dla mnie dobrze wybrnęli z sytuacji. Kontakt z nimi też uważam za b. dobry. No i jestem o 200g Mosaica, dobrą pokrywkę i połamane wiadro do przodu  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Robilem zamowienie na kilka tys w tym sklepie. 

 

Wyszly 4 kartony plus grainfather i czesci do niego. Skompletowanie zamowienia 1 dzien, szybka wysylka i po 2 dniach mialem towar u siebie. Takze duzy plus za to.

 

Jedna pomylka przy slodzie, zamiast pszenicznego dostalem zytni karmelowy.

 

Spore zastrzezenia co do zabespieczenia towaru. W jednym kartonie rozsypany slod, w drugim laktoza. Proponuje zmienic kuriera, bo karton od grainfathera wygladal jak po wojnie. 

Po skontaktowaniu sie ze sklepem, nie dostalem zadnego maila zwrotnego, wiec pewnie wiecej niczego nie zamowie. Moze poza czesciami do graina, bo sa jedynym dystrybutorem w Polsce. Zdjecia ponizej.

 

Grainfather 5

Grainfather 2

Grainfather 1

Grainfather 3

Grainfather 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, moja ostatnia paczka doradą w stanie krytycznym, worki ze słodem (1kg) prawie wylatywały przez zajebistą dziurę, ale na szczęście wytrzymały i nic sienie wysypało.

 

U mnie 2 ostatnie paczki od TB też były mocno rozwalone. Nie wiem o co cho ale ostatnio GLS się znacznie pogorszył i właśnie napieprzają paczkami tak, że dziwię się jak to wytrzymuje czasem. Całe szczęście środek był już okej. Ja bym sprawę zgłosił telefonicznie do TB bo na maile to Oni słabo odpisują, prędzej przez FB i druga sprawa tak jak doradza kolega - spisać protokół z kurierem - masz na to około tydzień od momentu przyjęcia paczki jeżeli coś było uszkodzone w środku. - zostaw tylko etykietę paczki bo jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisałeś protokół z kurierem?

Nie spisalem. Troche podnioslem glos jak zobaczylem ten karton i powiedzialem, ze paczki nie przyjme... Po dluzszej wymianie zdan, wzialem sprzet (chcialem juz powarzyc), rozpakowalem i na szczescie nic mu sie nie stalo. Jakims cudem wytrzymal, mimo ze poza tym kartonem, byl jeszcze jeden w srodku i zadnego innego zabezpieczenia styropianem czy folia babelkowa. 

Ale myslalem, ze kuriera rozpier..wale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier musi wniesc przesylke pod drzwi, ktora wazy mniej niz 31,5kg (takie sa obowiazki kuriera w regulaminie). Wkur(cenzura) mnie kurierzy, ktorzy mowia do kobiety w ciazy, ze ma zejsc na dol, bo paczuszka ,,za ciezka'' .  Pizd(cenzura) jakies, a nie faceci. Taka prace wybral i nawet jak winda nie bedzie dzialalc, to ma zapi(cenzura) na 10 pietro. U mnie wlasnie jest taki jeden gosc. Jak paczuszka za ciezka, to odwozi ja do odbioru i nawet nie dzwoni do mieszkania, tylko awizo zostawia. Zona czeka caly dzien w domu, a na koniec dnia dowiaduje sie, ze ten *** juz byl...  

Przepraszam za cenzure, ale cisnienie mi skacze, jak widze takich nieudacznikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podłączę się pod temat. Korzystając z oferty sklepu twójbrowar.pl niestety również musiałem mieć styczność z firmą GLS i tutaj już same minusy... Przesyłka dobre zapakowana i nic nie uszkodzone ale zewnętrzny karton jak po tornado. Protokół spisane idt ale kultura osobista kuriera pozostawia wiele do życzenia. W miejscu pracy mam również do czynienia z bardzo wieloma firmami spedycyjnymi i niestety GLS zostaje bardzo bardzo daleko względem konkurencji. Pisałem w tej sprawie do twójbrowar odnośnie zmiany firmy kurierskiej bądź paczkomatów ale otrzymałem odpowiedź, że na chwilę obecną niema takiej możliwości. Za to minus dla w/w sklepu.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podłączę się pod temat. Korzystając z oferty sklepu twójbrowar.pl niestety również musiałem mieć styczność z firmą GLS i tutaj już same minusy... Przesyłka dobre zapakowana i nic nie uszkodzone ale zewnętrzny karton jak po tornado. Protokół spisane idt ale kultura osobista kuriera pozostawia wiele do życzenia. W miejscu pracy mam również do czynienia z bardzo wieloma firmami spedycyjnymi i niestety GLS zostaje bardzo bardzo daleko względem konkurencji. Pisałem w tej sprawie do twójbrowar odnośnie zmiany firmy kurierskiej bądź paczkomatów ale otrzymałem odpowiedź, że na chwilę obecną niema takiej możliwości. Za to minus dla w/w sklepu.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Jak mają umowę spisaną z GLS to za wiele z tym nie zrobią. Do paczkomatu trzeba iść lub jechać, a kurier podjeżdża pod firmę :) Zawsze można zmienić sklep, ale oni i tak będą mieć klientów, także jeden klient w tą czy w tą.

W każdym bądź razie jakbym ja zobaczył, że mój karton jest uszkodzony to bym otworzył przy kurierze paczkę i sprawdził czy wszystko jest ok. Klient wybiera kuriera po to, aby dany towar szybko dojechał i w nienaruszonym stanie, bo z pocztą może być różnie.

Co do wagi paczki to mi zawsze wnosili paczkę albo sam pomagałem wnieść jak byłem w domu. Może miałem szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zona czeka caly dzien w domu, a na koniec dnia dowiaduje sie, ze ten pedal juz byl...

Wystarczy zadzwonić do firmy kurierskiej albo złożyć reklamację, nieprawdaż?

 

Myslisz ze nie dzwonilem? Skladalem reklamacje na tego kuriera juz 2 razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że właściciel(-e) TB nic nie robią sobie z opini oraz uwag tu zamieszczonych...o ile je czytają. Ja osobiście juz prawdopodobnie nigdy nie wróce do tego sklepu ze względu na jedną i ta samą cenę przesyłki. NIe ważne czy zamawiam termometr czy 5kg słodu kasują równo. Żadne prośby i błagania nie dają skutku. Czas upływający pomiędzy zamówieniem a dostarczeniem nawet nie komentuje. Jedyne co na + to mają fajne wiadra z podziałką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co jest fajnego w TB to darmowa wysyłka przy zamówieniu na 300zl. Wiec jak komuś nie zależy na czasie i chce mieć darmową wysyłkę to może dalej u nich brać. Ja przeważnie robię zamówienie w ostatniej chwili więc cenie sobie szybką wysyłkę w CP

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze nie dzwonilem? Skladalem reklamacje na tego kuriera juz 2 razy. 

 

To na przyszłość nie kupuj w sklepie TB, wybierz konkurencję. I napisz do TB co i jak i dlaczego.

 

BTW- konkurencja często proponuje alternatywne do kuriera sposoby realizacji przesyłki - ja ostatnio kupowałem w ALEPIWO https://www.alepiwo.pl i powiem, że nie dość że przesyłka była w około 36h to jeszcze w paczkomacie - czyli tak, jak lubię :) A lubię bo nie mam czasu siedzieć w domu i czekać na kuriera, a z paczkomatu mogę odebrać w każdej chwili, równiez nocą, po pracy.  Do tego sklep ów ma kilka możliwości wysyłki do wyboru - kurier UPS, kurier/paczkomaty InPost czy wreszcie poczta. A skoro TB daje tylko jedną możliwość - trudno, ich problem, niech stracą ;)

Edytowane przez Igorrodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się HB przestał podobać ostatnio. Nie uwzględnili reklamacji kolby 2000ml (miała pęcherzyki powietrza w szkle), za 40+ zł liczyłem, że będzie spoko, a później się okazało, że przyjechała kolba firmy które mogłem sam zamówić u producenta za 24 zł. Dlatego boli mnie brak informacji przy produkcie na temat producenta, przecież nie będę dopytywał się o każdy przedmiot. Raz dostałem info o przygotowanej paczce, jechałem w trasie więc po drodze chciałem ja odebrać, niestety musiałem czekać, aż przy mnie skompletują zamówienie. No i to co panowie wyżej brak paczkomatu (istnieje też coś takiego jak Kurier Inpost). 

Edytowane przez Matz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co jest fajnego w TB to darmowa wysyłka przy zamówieniu na 300zl. Wiec jak komuś nie zależy na czasie i chce mieć darmową wysyłkę to może dalej u nich brać. Ja przeważnie robię zamówienie w ostatniej chwili więc cenie sobie szybką wysyłkę w CP

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Trafiłeś w samo sedno. Jak robię zamówienie to tak kompletuję, aby było za 300zł.

Raz liczyłem na szybką wysyłkę (tzn czekałem 48h) i towar doszedł dopiero na 4 dzień... Musiałem nieco plany co do ważenia zmienić, ale już wiem że lepiej zamawiać dużo wcześniej... Innym razem zamówiłem w poniedziałek, otrzymałem towar w środę, ale bez 1 towaru. Gdy poinformowałem sklep o tym, to w 24h wysłali mi brakujący towar. Tak więc, generalnie nie mam na co narzekać, ale trzeba sprawdzać towar. Zawsze mam kogoś w domu co odbierze kuriera. Ale powinni mieć opcję paczkomatu.

 

Czy jakiś inny sklep oferuje wysyłkę for free ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.