Skocz do zawartości

Sklep twojbrowar.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiałem u nich całkiem niedawno drożdże Wyeast. Poprosiłem w uwagach, żeby doszło to do weekendu, bo takie plany warzelnicze. Nie dość, że paczka doszła w terminie, to jeszcze przed wysyłką dostałem telefon z pytaniem, czy może aktywować już te drożdże, skoro i tak w weekend warzenie. Zgłupiałem z radości. Który sprzedawca o czymś takim pomyśli?!

Takiej inicjatywy to po mamusi bym się nawet nie spodziewał! ;P

Edytowane przez zygberto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupuje w Tb bo można oszczędzić na przesyłce. Z mojego punktu widzenia chłopaki starają się jak mogą. Nie widziałem z ich strony złej woli. Nigdy nie brałem przesyłki wiec tu się nie wypowiem. Generalnie TB to dobra opcja na zamówienie wieczorem następnego dnia odbiór.

Ceny można odczuwać za wysokie zwłaszcza jak się część rzeczy kupuje po cenach hurtowych ale ja to rozumiem. Nie ma nic za darmo.

Kontakt mailowy średni lepiej dzwonić ale bardzo mnie to nie boli, ot taki mają interfejs.

Jeśli chodzi o lokalizację to tu jest mój największy ból. Tak jak wspominał kolega crosis z dojazdem na fat różnie bywa. Do tego stopnia, ze zacząłem się zastanawiać nad jakąś alternatywą. Myślicie, ze drugi sklep powiedzmy na północy Wrocławia (np. Karłowice/Rózanka) miało by szansę utrzymania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć!

Własnie chciałem opisać jak TB przysłał mi niekompletne zamówienie, potem olali reklamacje, ale poczytałem temat i widzę że już nie trzeba się żalić. :-)

Pozdrawiam M.

Edytowane przez marekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawno temu zapomnieli kranika czy uszczelki to dosłali kurierem od razu. +
Ostatnio zapomnieli o jednej paczce chmielu to na drugi dzień wysłali to kurierem plus dorzucili kolejną paczkę +
Z czasem przesyłki jest różnie, ostatnio 3 dni ale bywało trochę gorzej.
Lekko tylko irytowało mnie delikatne olewanie przy rozmowie telefonicznej przy powiadomieniu, że czegoś brakuje.
I faktycznie ostatnio witryna mocno kulała, np. można było zamówić słód bez śrutowania a z opcją śrutowania znikała taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wielki plus za obsługę klienta dla Twójbrowar.

Przesyłka dotarła z połamanym w kilku miejscach (!) wiadrem. Paczkę odbierała sąsiadka, więc nie sprawdziła, czy wszystko ok.

Napisałem maila do sklepu ze zdjęciem wiadra. Napisałem, że to szok, że kurierzy potrafią 20kg paczkę z wiadrem grać w piłkę, czy tam dwa ognie.

Nie miałem żadnych pretensji co do sklepu, momentalnie dostałem maila, że przyślą nowe wiadro. Poprosiłem o chwilowe wstrzymanie się, bo będę robił zamówienie i żeby dorzucili wiadro do zamówienia. Przed momentem odebrałem paczkę z wymienionym wiadrem. Dodam, że wymagało to utworzenia dodatkowej przesyłki, za którą płacił sklep. Nie było problemu także z ustaleniem terminu dostawy na dziś. Dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

uwaga - drożdże the yeast bay w promo przeterminowane 2 miesiące.

startery robione w "standardowy" sposób nie dają rady...

Możesz rozwinąć myśl?

 

Teraz robiłbym starter na raty... rzecz, na którą absolutnie nie mam czasu.

Edytowane przez Tomassino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

uwaga - drożdże the yeast bay w promo przeterminowane 2 miesiące. startery robione w "standardowy" sposób nie dają rady...

Jakie drożdże i jaki dokładnie zrobiłeś starter bo bretty nie potrzebują jakichś dużych starterów bo są kilkukrotnie mniejsze od saccharomyces?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem typem malkontenta i skarżypyty, ale czasami inaczej nie dociera.

 

Mieszkam w Niemczech, lecz zakupy lubię robić w Polsce. Złożyłem zamówienie w TB, w okienku Uwagi do zamówienia, wpisałem prośbę o opóźnienie (!) przygotowania paczki do odbioru osobistego, bo będę we Wrocławiu dopiero za 3 tygodnie. Kilka dni później dostaję maila, że moje zamówienie jest gotowe do odbioru i jak w ciągu 3 dni nie odbiorę to zostanie anulowane, bo magazyn nie jest z gumy itp. Myślę, ok, nie ma sprawy. Napisałem więc maila, że skoro już się pospieszyli i nie chcą pomagazynować, to niech wyślą z Wrocławia do Wrocławia. Poszła prośba, wraz z wyceną ile więcej mam zapłacić. Po tygodniu dostaję maila, że zamówienie anulowane, a w następnym, odp, że mam przelać tyle i tyle tu i tu. No ok. spoko. Będąc już w Polsce patrze, że paczki nie ma i nie ma. Dam czas - w końcu tydzień kurier nie będzie szedł... no ale jednak. Tydzień później dostaje maila, że paczka gotowa do odbioru osobistego... gdzie miała być w końcu wysłana! Jako, że już jestem w PL, na miejscu to proszę pilnie o kontakt. W odpowiedzi dostaję maila, że paczke jednak właśnie wysłano (zapomniano czyli, że przez tydzien). Jest czwartek. Dobrze, że z Wrocławia do Wrocławia nie ma szans nie dojść w 24h, więc szczęśliwie zakończyło się dostawą kuriera w piątek. Na miejscu w Niemczech jednak okazuje się, że w paczce nie ma drożdży - nota bene właśnie Yeast bay. Napisałem maila, czekam już tydzień, odzewu zero.

 

Od kiedy sklep się rozbudował i chyba pozatrudniali kogoś do ogarniania tych wysyłek to zrobił się straszny burdel. Nie czytają kompletnie maili, klienta mają jak widać w dupie. Obecnie sytuacja wygląda tak, że zostałem po prostu okradziony na 39zł, że nie wspomnę o tym, że bez drożdży to piwa nie da rady warzyć, tak wiec sobie zrobiłem piwo.

 

Wcześniejsza przesyłka - dziurawe worki ze słodami, bo zapakowali kapslownice (ostre końce) razem ze słodami bez zabezpieczeń. Plastikowy pojemnik z ekstraktem chmielowym pęknięty. Tani nie był, ale dużo się nie ulało. Odpuściłem. Straty na kilka złoty, nie będę strzelał. Lekceważenia jednak jak na powyższym obrazku nie podaruje.

 

Ja jestem naprawdę wyrozumiały, ale nie trawie ludzkiej głupoty. Po stronie browaru nie czytają ze zrozumieniem, albo nie czytają wcale - i szczerze nie wiem co jest gorsze.

 

Dla porównania - z centrum piwowarstwa nie miałem NIGDY żadnych jaj, a robiłem już zakupy na identycznej zasadzie - prośba o odbiór osobisty w wyznaczonej dacie. 

 

Tak więc z mojej strony to ostatnie zakupy z TB i polecam zakupy w TB tylko dla lubiących adrenalinę i nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.