Skocz do zawartości

Sklep twojbrowar.pl


Rekomendowane odpowiedzi

W dupach się poprzewracało. Myślicie, że tam tylko siedzą i czekają na wasze zamówienie? W czasie świątecznym normalne że czas dostawy się wydłuża. To normalne, że w takich sklepach nie wyślą zamówienia na drugi dzień. W większości sklepów zamawia się jedną, czy dwie rzeczy więc nie problem je wrzucić do paczki i zaadresować. A w sklepach piwowarskich większość z nas zamawia całą paczkę, kilka rodzajów słodów, jeszcze do tego ześrutowanych. Zawsze gdy zamawiałem w tb w poniedziałek, robiłem przelew i w piątek miałem paczkę u siebie. Czy tak trudno zaplanować sobie wszystko z wyprzedzeniem? Trochę cierpliwości ludzie. Co to się porobiło na tym świecie, nie dostałem paczki na drugi dzień to zrobię awanturę w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślę ,ze tylko siedzą i czekają na nasze zamówienia jeśli nie, to chyba nie rozumieją na czym polega sklep. Nie wydaje mi się aby to ja musiał coś planować pod sklep, bo to oni zarabiają na mnie a nie odwrotnie.Jak ktoś lubi długo czekać, nikt nie zabrania. Niestety takie są standardy dzisiejszego handlu. Liczy się czas. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to klienci(a raczej ich odpływ) szybko zweryfikuje tą postawę.

Edytowane przez Tom Kos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupach się poprzewracało. Myślicie, że tam tylko siedzą i czekają na wasze zamówienie? W czasie świątecznym normalne że czas dostawy się wydłuża. To normalne, że w takich sklepach nie wyślą zamówienia na drugi dzień. W większości sklepów zamawia się jedną, czy dwie rzeczy więc nie problem je wrzucić do paczki i zaadresować. A w sklepach piwowarskich większość z nas zamawia całą paczkę, kilka rodzajów słodów, jeszcze do tego ześrutowanych. Zawsze gdy zamawiałem w tb w poniedziałek, robiłem przelew i w piątek miałem paczkę u siebie. Czy tak trudno zaplanować sobie wszystko z wyprzedzeniem? Trochę cierpliwości ludzie. Co to się porobiło na tym świecie, nie dostałem paczki na drugi dzień to zrobię awanturę w necie.

Ja zawsze z matmy słaby byłem, ale od poniedziałku do piątku to są cztery doby?

Ja czekam już na swoje zamówienie 7 dni, przelew zrobiony od razu. A w dupie mi się nie przewróciło. Na swoje pieniądze ciężko pracuję i nie muszę ich koniecznie wydawać w danym sklepie. Wzorową obsługę ma alepiwo.pl ale niestety jeszcze ceny i asortyment nie takie.

Tak ogólnie to powstrzymałbym się od tak radykalnych opinii, z użyciem słów. To zawsze było forum ludzi kulturalnych. Ja bym chciał by tak pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręciłem sklepy :( , zamówiony ostatnio towar z Ale piwo otrzymałem w niecałe 48 godzin.

Robiłem zakupy w TB wiosną 2014r.

Zakup środa około południa, emaila z potwierdzeniem, że moja płatność została przyjęta otrzymałem po około 20 minutach. Paczkę dostałem we wtorek.

Edytowane przez Erikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam od 2 stycznia.

Ja czekam już na swoje zamówienie 7 dni, przelew zrobiony od razu.

Czas realizacji dostawy do 5 dni roboczych od dnia przyjęcia płatności na konto firmy TwojBrowar.pl. Dla płatności przy pobraniu 5 dni robocze od dnia złożenia zamówienia.

 

 

Nawet zakładając na Twoją korzyść że przelew dotarł od razu oraz że upływu dni roboczych nie liczy się od początku dnia następnego, to od 2 stycznia 2015, godziny XX:YY, okres pięciu dni roboczych upływa z dniem 12.01.2015, godz. XX:YY - 1 minuta. Ale ch*jami zawsze warto porzucać i jeszcze na brak kultury można ponarzekać.

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zakupy internetowe polecam za każdym razem niezależnie od kwoty robić kopię PDF przelewu ze strony banku (dokument elekroniczny). Potem jako re:zamówienie dołączyć tego PDFa. Bardzo dobre ułatwienie dla sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas realizacji dostawy do 5 dni roboczych od dnia przyjęcia płatności na konto firmy TwojBrowar.pl. Dla płatności przy pobraniu 5 dni robocze od dnia złożenia zamówienia.

 

 

Nawet zakładając na Twoją korzyść że przelew dotarł od razu oraz że upływu dni roboczych nie liczy się od początku dnia następnego, to od 2 stycznia 2015, godziny XX:YY, okres pięciu dni roboczych upływa z dniem 12.01.2015, godz. XX:YY - 1 minuta. Ale ch*jami zawsze warto porzucać i jeszcze na brak kultury można ponarzekać.

 

Przeczytaj co sam napisałeś, i znajdź mi miejsce gdzie ja rzucam ch...mi.

Zacytowałeś ze strony TB o czasie realizacji dostawy, a nie wysyłki zamówienia. Dodatkowo jakoś nie zauważyłem aby TB wysłał moją paczkę. Dla Twojej wiadomości płatność została zaakceptowana 3.01.2015 roku, wiem to sobota ale tak system TB pokazuje. Więc nawet 5 dni na wysyłkę już minęło. I Twoje obrażanie mnie na forum i zarzucanie mi rzucania czymkolwiek i odnoszenie się do mojej kultury lub jej braku jest nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chciałem kogoś urazić, tylko jaki jest problem wcześniej zaplanować warzenie i zamówić? Trzeba tylko jedno zrozumieć, to nie jest sklep internetowy sprzedający książki, płyty, ciuchy czy cokolwiek, mający duże obroty i zatrudniający dużą liczbę ludzi. Podejrzewam, że w całej firmie pracuje kilka osób, które zajmują się różnymi rzeczami. Poza tym jest okres świąteczny, pewnie część z nich miała urlopy. W końcu każdy jest człowiekiem. Poza tym wystarczy pomyśleć, a w razie wątpliwości zadzwonić wcześniej i zapytać, a nie wylewać swoje żale w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nawet 5 dni na wysyłkę już minęło.

RO-BO-CZYCH -.-

 

edit: bo w sumie nie mam siły już - 6 stycznia to dzień wolny. jak teraz nie zatrybisz to w sumie nie ma sensu dalej rozmawiać.

 

i ok, tu masz rację - "rzucać ch*jami" mogłem w cudzysłowie dać, bo nie chodziło mi o to konkretnie słowo. no ale tu też dużo nie trzeba było żeby zrozumieć - widać, że lepiej było nie zrozumieć i mieć do czego się doczepić w odpowiedzi.

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym sklepie ktoś pracuje? Od 7 stycznia kasa jest u nich na koncie a z moją przesyłką nic sie nie dzieje. Od wczoraj wykonałem do nich w różnych godzinach chyba w sumie z kilkanascie telefonów i nikt nie odpowiada. Na maila nikt nie odpowiedział. To jest tragedia - mogłem się słuchać opinii tych co pisali, że to długo idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda sklepu, żeby się ludzie odwrócili. Mają fajny asortyment. Może wyślij im grzecznie ten wątek z forum, żeby byli świadomi, że pojawiają się głosy negatywne i trzeba reagować?

 

Ktoś na pewno pracuje, mi paczkę wysłali :).

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli wczoraj na miejscu bo sam odbierałem ;) Ruch w interesie jak na Łazienkowskiej w godzinach szczytu - pewnie dlatego nie byli w stanie odebrać telefonu/odpowiedzieć na maila :/

Tylko się cieszyć, że biznes się kręci. Tylko nie wiem, czy dzwoniący klient jest zainteresowany faktem, że obsługa nie odbiera, bo ma drugą Łazienkowską na miejscu. Słusznie ktoś zauważył, jeśli się chłopaki nie ogarniają, to trzeba zatrudnić pomoc. Jakiś młodzik za rozsądne kieszonkowe na browara na pewno się znajdzie, nie musi być od razu pełen etat i umowa o pracę :).

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam mój przykład:

 

1. Złożenie zamówienia na stronie www - 05.01.2015

2. Płatność zaakceptowana - 07.01.2015 (06.01.2015 jest dniem wolnym)

3. Towar wysłany - 13.01.2015

4. Dostawa przez kurier GLS - 14.01.2015

 

TB deklaruje dostawę w przeciągu 5 dni roboczych. W moim przypadku nastąpiło to 6 dnia, ale akurat w tym przypadku mogłem czekać.

Edytowane przez PawelH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TB deklaruje dostawę w przeciągu 5 dni roboczych. W moim przypadku nastąpiło to 6 dnia, ale akurat w tym przypadku mogłem czekać.

Narzekacie jak "baby" (z całym szacunkiem do kobiet).

Nie podoba się - nie kupujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.