Skocz do zawartości

Sklep twojbrowar.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie dla mnie to tez nie poblem, ale...

Hehehe, jeśli to nie problem to jakoś dziwnie ten fakt komunikujesz pisząc:

Na pewno nie powtorze tutaj zamowienia, nie polecam!

Wracam do konkurencji, bedzi szybko, sprawnie i dostane po 30 min maila, ze paczka jest pakowana.

:)

 

Są różne sklepy piwowarskie. Jeden będzie najtańszy, inny najszybszy, jeszcze inny będzie miał najlepiej zaprojektowaną stronę. TB wybija się asortymentem. Jak chcesz się pobawić mniej oczywistymi chmielami, słodami, drożdżami, to warto zajrzeć do TB. Jak potrzebujesz parę worków Strzegomia, Marynkę, Citrę i US-05 na jutro i po taniości, to szukasz gdzie indziej. Warto to sobie uświadomić, żeby uniknąć niepotrzebnych stresów przy oczekiwaniu na przesyłkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie nie polecasz (więcej - nie polecasz!) li tylko na podstawie swoich wyobrażeń i tego co lubisz. Co więcej - sam potwierdzasz że TB się wyrobiło w regulaminowym czasie, bo regulaminy czytasz. Żenada

 

Chciałem napisać coś w podobnym tonie... Jeśli zamówienie poszło w okresie świątecznym, to na ich stronie była informacje o realizacji zamówienia. Jeśli zaś zamówienie złożyłeś wcześniej, a sklep wywiązał się z regulaminu, to mimo wszystko nie polecasz (!)? Czegoś tu nie rozumiem... Ludziom to się teraz w głowach poprzewracało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takiego rodzaju opinie o sklepach i innych branżach usługowych czasami odnoszę wrażenie że kupujący za 25 zeta jest Panem i Bogiem i władcą wszechświata , a sprzedający szmatą do wycierania nóg . Wystarczy postawić siebie na jego miejsce i zapytać samego siebie czy robił bym to za taką kasę i po tyle godzin wysłuchując jednocześnie po 20 uwag jak lepiej prowadzić taki biznes od ludzi nie mających pojęcia jak to się robi ? Pewnie większość by tego nie chciała , ale wymagać od innych to i owszem , najlepiej żeby paczkę w zębach za 30min pod nogi złożyli . Uwierzcie mnie praca z ludźmi ( klientami ) to ciężka i czasami krzywdząca praca , nie raz trzeba ścisnąć zęby i uśmiechać się kiedy z drugiej strony słyszysz totalne bredni . A tym bardziej krzywdząca jak ktoś stara się i robi to dobrze , a klient i tak wie lepiej ( przynajmniej tak mu się wydaję ) . Pozdrowienia dla chłopaków z TB :) .

 

P.s. Dla jasności nie mam z nimi nic wspólnego nie jestem zainteresowanym , nie dostaję prowizji za wpisy .... jestem tylko ich klientem .

Edytowane przez czeburaszka710
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią "kontraktu". Skoro piszą "do 5 dni" to trudno, nastawiam się że te 5 dni będę musiał czekać aż wyślą paczkę. Jeśli zależy mi na "niestandardowym" zamówienia (czytaj przyśpieszonym), to dzwonię i grzecznie (!) proszę o szybką wysyłkę tłumacząc to czym to jest spowodowane. Najczęściej skutkuje i sprzedawcy robią wyjątek (!) za co im później bardzo dziękuję... Trzeba być człowiekiem...

 

P.S.1 zawodowo również sprzedaje i kupuje... Jeśli kontrakt jest prawidłowy, to współpraca układa się z korzyścią dla obu stron...

P.S. 2 właśnie złożyłem zamówienie do Twojego Browaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze ale krecicie.

Po primo pisalem ze wg regulaminu jest ok, tylko czas relizacji jest o wiele dluzszy niz u konkurencji.

Czlowiek normalnie opini nie moze wyrazic bo od razu zlinczujecie.

 

po drugi paczki jeszcze nie dostalem, swoja opinie opram o rozmowe telefoniczna z ktorej dowiedzialem sie ze paczka zostanie wyslna najwczesniej jutro, czyli w czwartym dniu.

Dla mnie szybkosc wysylki jest rowne wazna co kompletnosc zamowienia.

 

Nie widze w tym nic dziwnego. Ludzie powinni wiedziec ze czas realizacji moze byc bardziej dluzszy niz krotszy. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugi paczki jeszcze nie dostalem, swoja opinie opram o rozmowe telefoniczna z ktorej dowiedzialem sie ze paczka zostanie wyslna najwczesniej jutro, czyli w czwartym dniu.

 

Dla mnie szybkosc wysylki jest rowne wazna co kompletnosc zamowienia.

 

Nie no Profik teraz to mnie dobiłeś :) Jeszcze nie otrzymałeś przesyłki, ale już nie polecasz (!). To na jakiej podstawie wyraziłeś swoją opinie? Nie odpowiadaj, bo nie warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze ale krecicie.

Po primo pisalem ze wg regulaminu jest ok, tylko czas relizacji jest o wiele dluzszy niz u konkurencji.

Czlowiek normalnie opini nie moze wyrazic bo od razu zlinczujecie.

 

po drugi paczki jeszcze nie dostalem, swoja opinie opram o rozmowe telefoniczna z ktorej dowiedzialem sie ze paczka zostanie wyslna najwczesniej jutro, czyli w czwartym dniu.

Dla mnie szybkosc wysylki jest rowne wazna co kompletnosc zamowienia.

 

Nie widze w tym nic dziwnego. Ludzie powinni wiedziec ze czas realizacji moze byc bardziej dluzszy niz krotszy. :)

Ale o co chodzi? Maja czas na wysyłkę 5 dni, wysyłają 4 dnia to w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze ale krecicie.

Po primo pisalem ze wg regulaminu jest ok, tylko czas relizacji jest o wiele dluzszy niz u konkurencji.

Czlowiek normalnie opini nie moze wyrazic bo od razu zlinczujecie.

 

po drugi paczki jeszcze nie dostalem, swoja opinie opram o rozmowe telefoniczna z ktorej dowiedzialem sie ze paczka zostanie wyslna najwczesniej jutro, czyli w czwartym dniu.

Dla mnie szybkosc wysylki jest rowne wazna co kompletnosc zamowienia.

 

Nie widze w tym nic dziwnego. Ludzie powinni wiedziec ze czas realizacji moze byc bardziej dluzszy niz krotszy. :)

Ale o co chodzi? Maja czas na wysyłkę 5 dni, wysyłają 4 dnia to w czym problem?

 

No właśnie próbujemy koledze Profikowi wytłumaczyć, że chyba zbyt pochopnie ocenia sprzedawcę. Póki co bez efektu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja to rozumiem. W moim pierwszym poscie to uwzglednilem ze wiem o 5dniach realozacji. Ok tylko jestem pryzwyczajony do szybkich realizacji stad moje zdziienie. Ot tyle. Wiele osob narzekalo na czas realizacji nie rozumiem dlaczego moj post wywolal taka ozywiona dyskusje.

Plus za ilosc chmoeli dalej podtrzymuje. :)

 

Tak dla cierpliwych, tych co zamawiaja miesiac przed. Nie dla osob chcacych warzyc za tydzien lub szybciej. Tak dla roznorodnosci.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu twój pierwszy post w temacie był mocno agresywny, podczas gdy sklep się wyrobił (i to szybciej niż mógł) i to w okresie dużej aktywności. Stąd i odpowiedzi agresywne. Ja na przykład nie pojmuję narzekania, że "muszę czekać dwa dni dłużej niż u konkurencji", niezależnie czy chodzi o TB czy o Browamatora. Oba te sklepy są, obok może jeszcze CP, najbardziej kojarzonymi (przynajmniej ja na te trzy trafiłem jak zaczynałem) w Internecie więc siłą rzeczy mają więcej zamówień do zrealizowania. Wyrabiają się w ogłoszonym terminie (w TB do 5 dni), więc nie ma potrzeby zatrudniać więcej ludzi, jak ktoś wyżej sugerował. A jeśli komuś naprawdę zależy na paczce na drugi dzień, to może iść do konkurencji. Wolny rynek, panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam.

Zamowilem slod w wersji srutowanej, dostalem cale ziarna. Jest piatek, zanim to odesle, dostane z powrotem minie pewnie kolejny tydzien.

Teraz musze latac po krakowie i szukac srutownika.

 

Czytali Twoje posty na forum i zemścili się... :) Ale mam rozwiązanie - kup śrutownik! Oczywiście w TB ;)

 

A tak całkiem serio to takie pomyłki niestety zdażają się coraz częściej i to nie tylko w TB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto odbiera towar osobiście w TB ten wie, że chłopaki robią co mogą, żeby nadążyć ze wszystkim a i tak czasami stoi się w kolejce jak za komuny. :D

 

Aż taki ruch w TB? Może czas najwyższy o kogoś do pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najświeższe wieści z frontu - mój człowiek czeka w kolejce po odbiór ekstraktu. i znowu się wszystko opóźni :P

 

To akurat kolegi slód (robilismy wspolne zakupy), ja zamawialem tylko chmiel :D

 

to tym gorzej dla ciebie - wykrakałeś komuś. kolega...

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam od 2 stycznia. Generalnie jestem cierpliwy, ale kiedy zaczyna mi to przeszkadzać w warzeniu, czyli krzyżuje plany to zaczynam się robić nerwowy. Bo jedno to czekać na coś skomplikowanego a co innego na worek słodu i drożdże tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.