Skocz do zawartości
Gorsag

Dzień dobry, tutaj Gdynia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich piwowarów domowych, tych super ogarniętych w temacie i tych stawiających swoje pierwsze kroki w tym pięknym świecie piwa. Jestem Paweł, mam 25 lat i dopiero teraz zacząłęm ogarniać te super możliwości związane z browarnictwem domowym. Właściwie zaczęło się od kumpla, potem interenty - fora, blogi, jutuby. I tak 1,5 tygodnia temu zamówiłem sobie itemy z TB, a w ostatni piątek (29.08) uwarzyłem swoją pierwszą warkę. Nie obyło się bez małych problemów (np. myślałem że mam gar ok 25 litrów, okazało się że największy to 18; więc robiłem na 2 gary), ale generalnie myślę że nie było tak źle jak na pierwszy raz. I tu dziękuje też wam wszystkim bo co prawda rejestrowałem się dopiero dzisiaj, ale czytałem tematy tu na forum już dłuższy czas i bardzo pomogły. Widziałem na mapie że kilka osób z Gdyni jest, a w Trójmieście to już wogle sporo, mam nadzieję że uda nam się kiedyś spotkać :)

Pierwsza warka to Polskie Jasne 12BLG z TB, a drugą warką będzie Pale Ale też z TB. Będę warzył jak tylko zabutelkuję Jasne.

Tak więc witam wszystkich ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi