Jump to content

[Docent] Hopsters Multitap


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

Hopsters27 sierpnia wystartował kolejny stołeczny wielokran. Na rynku robi się coraz ciaśniej ale uważam, że i tak jest jeszcze mnóstwo miejsca na tego typu lokale w Warszawie. Faktem jednak jest, że aby przyciągnąć do siebie ludzi, którym niespecjalnie jest po drodze, trzeba zaoferować coś extra. Taką rzeczą w Hopsters jest powierzchnia. Mają tu bowiem aż trzy piętra! Każde ma powierzchnię 70 m2 więc na ten moment to największy pod tym względem warszawski wielokran. Szkoda tylko, że na każde piętro przypada tylko jedna (!) toaleta, ale podobno na tym węźle sanitarnym nie można było już nic dostawić. Trudno, najwyżej bieganie w tą i z powrotem po schodach pomoże spalić dodatkowe kalorie.

W Hopstersie mamy 20 nalewaków, uwaga, z trzema pojemnościami w proporcjonalnych cenach! Cieszę się, że moje postulaty z knajpianego dekalogu są uwzględniane w nowych lokalach :) Krany w większości obsadzone są przez krajowych rzemieślników, więc z mojego punktu widzenia to dodatkowy plus. Jak to w porządnym wielokranie, w piwnicy zainstalowana została chłodnia. Zapowiada się więc dobrze i mam nadzieję, że organizowane tu będą jakieś piwne eventy, a na kranach dostępne będą krajowe nowości.

Hopsters Multitap, Warszawa, al. Jana Pawła II 45 A lok. 56 wejście od ul. Nowolipki

www.facebook.com/HopstersMultitap

Recenzje na browar.biz

Foto 447Foto 443Foto 476Foto 454Foto 457Foto 455Foto 453Foto 450Foto 471Foto 448Foto 468Foto 466Foto 489Foto 480Foto 486Właściciele: Cyprian Gutkowski i Marcin KubińskiKomar, Albercik, Docent, Zythumb.gif?host=polskieminibrowary.pl&blog=14

Wyświetl pełny artykuł
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.