Skocz do zawartości

Gra dla Piwowarek/ów Beer Tycoon


BaronVonZuk

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dziś wpadła mi w ręce gra pod tytułem Beer Tycoon.

Polega ona na budowie,produkcji własnego piwa i zarządzaniu browarem. Niestety póki co nie mam czasu jej przetestować,ale może kogoś to zainteresuje.

Koszt zakupu 7,90 zł a dostępna jest w kioskach.

Sponsorem wydania jest jeden z koncernów piwowarskich.

 

Jak zagram to opiszę.

Pozdrawiam.

Edytowane przez BaronVonZuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zagrałem... :rolleyes:

 

Mimo wszystko jestem zawiedziony,wiele się nie spodziewałem,ale... nazwy słodów, chmieli ( przykładowe nazwy chmielu: zieleń piwowara czy duma żywca :o ) i drożdży (aż dwa do wyboru [sic!]) nie mają nic wspólnego z rzeczywistością... , przy tym zaskakująca jest możliwość doboru twardości wody i przypraw typu goździki czy imbir... :D

Gra polega bardziej na zarządzaniu,prowadzeniu działań marketingowych niż faktycznej produkcji, schodzi ona na drugi a nawet trzeci plan.

Nie będę rozpisywał się nad grafiką czy interfejsem ze względu na to iż są drugorzędne w przypadku tej gry.

Moja subiektywna ocena brzmi,za 8 zł można obejrzeć i chwilę poklikać, jednakże dla kogoś obytego w temacie warzenia nie jest to gratka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zagrać i ja, ale zwątpiłem szybko. Gra jest ekonomiczna. Jak dla mnie trochę nudna i za bardzo uproszczona, a przy tym w niektórych kwestiach dotyczących warzenia rażąca. Wolę porządne strategie :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.