Skocz do zawartości

Czy warto kupić taka zamrazarke?


amorph

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie zdezelowana, nie patrze już na brud, zazwyczaj sprzęt ze zdjęc wyglada lepiej niż w rzeczywistość, ten na zdjęciach już wygląda fatalnie. Do tego chyba uszkodzona jest warstwa ocieplenia na dnie ? Jeśli tak to nawiększy minus. Sprawdź czy uszczelka dolega z każdej strony.

 

Za 150 zł można znaleźć w lepszym stanie, a już przynajmniej takie, które sprzedawane są z bieżącego użycia więc raczej są w miarę czystę i wiadomo że sprawne. Jak to stało i się kurzyło to bóg więc czy to jeszcze teraz działa. Jak cena zeszła by poniżej 100 zł to można się zastanowić.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz to bierz. To mi wygląda na ok. 5-7 ft2 chest freezer, zmieścisz w nim na raz ok 4-6 kegów, butlę CO2 2.5 kg i kilka butelek i chmiel. Możesz używać kraników turystycznych w środku bez przerabiania keezera albo zbudować taki keezer z kranikami na zewnątrz. Bardzo możliwe, że nawet nie będziesz potrzebował dodatkowego termostatora, bo masz termostator na zamrażalce (zdjęcie #4).

Dlaczego wszystkie zdjęcia są dogóry nogami?

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystkie zdjęcia są dogóry nogami?

Scooby jesteśmy po drugiej stronie globu ;)

 

Za 150 zł można znaleźć w lepszym stanie,

Ja od dawna szukam czegoś dla siebie.

Może to specyfika mojego terenu (cenowo), ale to co mnie interesuje zaczyna się od 200zł w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki WiHuRa. Mam podobne zdanie. W dnie jest ubytek w poszyciu, uszczelki wszedzie pasuja. Usyfiona niemiłosiernie ale to tylko kurz a nie jakies tluste syfy. Stoi na strychu pod blaszanym dachem gdzie w lecie pewnie 60 stopni bywalo a stoi tak pare lat. Po podlaczeniu szybko sie zaczela schladzac wiec powinno wszystko dzialac. Czym uzupelnic braki w poszyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyściłbym, psiknął pianką PU, obciął nadmiar i wydgładził, a następnie zabezpieczyłbym to miejsce taśmą samoprzylepną aluminiową - widziałem takie w Castoramie, w dziele "kominki, kominy i pozostałe akcesoria" chyba coś ok 15-20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie, że nie zagrzeje? Sterownik STC-1000 ma wyjścia zarówno do chłodzenia jak i grzania - jeszcze cieplutki, prosto z Chin za niecałe 60zł! :) Do tego jakąś grzałkę akwariową i jazda :)

 

amorph, zerknij w ten temat - tam znajdziesz praktycznie wszystko jak to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.