Skocz do zawartości
thingrim

Siema z pod Grodu Kraka !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Marcin , mieszkam pod Krakowem . Od kilku tyg. sledze forum, przyswajam posty i blogi.

Nie jestem szczególnym znawca piwka ale bardzo lubię degustować nowości , mam nadzieje ze moje nowe hobby da mi wiele zadowolenia.

Aktualnie czekam na przesyłkę ze sprzętem i na przyszły tydzień planuje moje 2 pierwsze warki , pierwsza z ekstraktu a kolejna ze słodu.

Zobaczmy jak wyjdzie…

Prywatnie jestem inz. Mechanikem , ex spawaczem TIG , ex instalatorem i jeszcze kilka ex-ów.

Mam nadzieje ze moje nowe zainteresowanie przerodzi się w pasje … czas pokaże.

Poza browarnictwem , interesuje się elektronika , TV satelitarna , literatura fantastyczna , lubię pojeździć quadem , rowerem i pobiegać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam sąsiada. Oznacz się na mapie skąd dokładnie jesteś. Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy przy pierwszym warzeniu , śmiało pisz lub zapraszam na poczęstunek domowym piwem lub wspólne warzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka , dodałem się na tej mapie , ale ze mnie nie ma w chwili obecnej w PL to wyszło jak wyszło , a najechałem na moja miejscowość i dałem zapisz...

No nic, jestem z Kocmyrzowa wiec do kol. AndrzejKu to mam rzut beretem , musze się udać do tego sklepu i zakupić jakiś dobry "towar"....

Btw. NAJLEPSZEGO pepek84 !

Edytowane przez thingrim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi