Skocz do zawartości
slepov

[Giełda] [SPRZEDAM] Dwa garnki 100l nierdzewne przerobione

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako że planuję budowę nowej instalacji, mam do sprzedania dwa garnki z stali nierdzewnej po systemie HERMS, który budowałem jako prototyp do pracy magisterskiej. Jeden z garnków służył za kadź zacierną a drugi za zbiornik gorącej wody i kadź warzelną.

Przerobione w sposób następujący:

- mufy 6/4 cala na grzałki z tyłu

- nyple 1/2 cala na spodzie

- podwójne nyple 1/2 cala u góry z lewej około 10 cm od górnej krawędzi

- zbiornik gorącej wody posiada dodatkowo z prawej strony dwa podwójne nyple 1/2" na wężownicę (stojak podtrzymujący wężownicę gratis!)

- mufy 1/2" z tyłu/lewej na osłony czujników temperatury

- pionowa rurka 6 mm zakończona króćcem do podłączenia czujników ciśnienia (pomiar objętości)

Dodatkowo dorzucam trochę armatury nierdzewnej (kolanka, króćce, trójniki) lecz nie koniecznie w ilościach pokazanych na zdjęciu, gdyż był to tylko prototyp i został rozłożony na części, a nie pamiętam czy wszystko jest dalej na miejscu.

Całość w całkiem dobrym stanie, lecz ze względu na to że były z cienkiej blachy są trochę pofałdowane przy spawach.

Jeden posiada dospawaną łatę z tyłu (przy mufie 1/2").

Garnki posiadają pokrywy z wycięciami na pionowe rurki do systemu pomiaru objętości.

Za odpowiednią dopłatą mogę odsprzedać wężownicę z rurki karbowanej z stali nierdzewnej, sito (umieszczone na 10 mm podwyższeniu), gruszkę CIP oraz stół z profili perforowanych.

Grzałki, pompy, elektrozawory, studzienki termometrów nie wchodzą w skład zestawu.

Cena za całość: 750 zł

Cena oddzielnie: do negocjacji

Elementy, o których wspomniałem wcześniej: cena do negocjacji.

Do odbioru osobiście w Sopocie. Dostarczenie w inne miejsca Trójmiasta, Katowic i okolic (prócz stołu) po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Możliwa wysyłka na koszt i ryzyko kupującego

Dodatkowo reklama :)

Zajmuję się projektowaniem systemów HERMS, RIMS opartych na Brewtroller 2.4 (inne według życzenia)

Mogą być to systemy w pełni automatyczne, manualne, elektryczne bądź z elementami pneumatyki.

Mogę wykonać zbiorniki "pod wymiar".

Wykonuję szafy sterownicze, same lub wraz z montażem elementów, a także nietypowe elementy z tworzyw sztucznych i metalu.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę na zamówienie wykonać płytkę Brewtroller V2.4 (inne wersje - proszę o kontakt).

Niedługo w ofercie - tanie płynowskazy (rurka z tworzywa lub szkła) oraz czujniki objętości wkręcane bezpośrednio pod zbiornik lub płynowskaz.

Kontakt:

mail: slepowronski.a@gmail.com

tel: 883-336-388

PW

Sposób dostawy: Odbiór osobisty

Koszt dostawy: 0,00

Stan: używany

Oceń stan: 4

classifieds-2997-0-52214200-1408443439_thumb.jpgclassifieds-2997-0-89510300-1408443445_thumb.jpgclassifieds-2997-0-72935300-1408443452_thumb.jpgclassifieds-2997-0-63337800-1408443459_thumb.jpgclassifieds-2997-0-57117400-1408443461_thumb.jpgclassifieds-2997-0-20770900-1408443463_thumb.jpgclassifieds-2997-0-28831000-1408443464_thumb.jpgrysunki + modele 3D.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi