Skocz do zawartości
amorph

Artykuły dla piwowarów w Lublinie

Rekomendowane odpowiedzi

Na Botaniku można odebrać produkty, sam tak odbierałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o cos innego niż homebeer bo u Nich dopiero po 19 można odebrać. Pomyślałem ze na burzliwa założe wieko z nawiercona dziura i przykryje jakaś gaza. A do cichej już sie uszczelki i rurki zamontuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tam nie używam żadnych rurek i piwo wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w obi na dziale ogród po prawej stronie wszystko jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, gdzie w Lublinie mogę kupić fermentor 33l? Oprócz homebeer. Gdzie w jakimś markecie ktoś widział aktualnie na ekspozycji? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://piwnesurowce.pl/ - mają też opcję dostawy w wyznaczone miejsce na terenie Lublina - z kodem "start" pierwsza dostawa gratis. Wydaje mi się, że w Distillerze (ul. Miła 9) też widziałem fermentory z Biowinu. Być może Hejnał - pijalnia i sklep z piwami na ul. Świętoduskiej, ale nie nastawiałbym się.

Edytowane przez NervGal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W OBI jak sprawdziłem taki fermentor chyba 45zł albo 50zł. Ja ostatecznie poradziłem sobie 2 mniejszymi wiadrami po 15litrów i nie kupowałem pojemnika, bo ceny na miejscu zabijały, a później ten fermentor byłby i tak jako zapas.

Szkoda, że w Lublinie jak coś zaskoczy przy warzeniu to jest problem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, maciek1221 napisał:

W OBI jak sprawdziłem taki fermentor chyba 45zł albo 50zł. Ja ostatecznie poradziłem sobie 2 mniejszymi wiadrami po 15litrów i nie kupowałem pojemnika, bo ceny na miejscu zabijały, a później ten fermentor byłby i tak jako zapas. 

Szkoda, że w Lublinie jak coś zaskoczy przy warzeniu to jest problem :( 

Proponuję patrzeć w Bricomarche, mają fermentory po 30 zł i sporo awaryjnego (w sensie że w razie pilnej potrzeby :D ) sprzętu

Edytowane przez majlosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi