Jump to content
Paweł Leszczyński

2014.10.10-12 Warszawski Festiwal Piwa

Recommended Posts

Mazowiecki Oddział Terenowy PSPD ma zaszczyt zaprosić wszystkich piwowarów (i nie tylko) do Strefy Piwowara Domowego na Warszawskim Festiwalu Piwa.

 

W programie nie zabraknie atrakcji dla każdego, bez względu na wiedzę i doświadczenie w domowym warzeniu piwa. Przygotowaliśmy szereg wykładów prowadzonych przez doświadczonych piwowarów domowych, blogerów i browarników rzemieślniczych.

 

Większość wykładów jest bezpłatna. Dla osób bardziej doświadczonych, przygotowaliśmy bloki płatnych wykładów specjalistycznych. Prowadzić je będą doświadczeni piwowarzy domowi i rzemieślniczy, m.in. podwójny zwycięzca Grand Championa Czesław „dagome” Dziełak, Piotr „coder” Wypych z browaru Artezan czy Michał Kopik z blogu Piwny Garaż i browaru Kingpin.

 

Cena za jeden wykład wynosi 25 zł, dla członków PSPD 20 zł. Przygotowaliśmy też karnet na wszystkie wykłady na 2 dni (6 wykładów), który kosztuje odpowiednio 100 zł i 80 zł dla członków PSPD. Oczywiście wśród wykładów bezpłatnych nie zabraknie również ciekawych tematów. Wykład o drożdżach poprowadzi Filip Paprocki z pierwszej polskiej firmy produkującej płynne drożdże - Fermentum Mobile. Dowiemy się z niego nie tylko o historii Saccharomyces , ale również o tym jak powstała firma Fermentum Mobile i jakie ma plany na przyszłość. W sobotę „gwoździem programu” będzie ogłoszenie wyników II Warszawskiego Konkursu Piw Domowych. Zapraszamy również na panel dyskusyjny o polskiej scenie piwnej z udziałem przedstawicieli kilku czołowych polskich browarów rzemieślniczych. Oprócz samych wykładów będzie można obejrzeć również stoiska na których zostaną zaprezentowane surowce piwowarskie, przybliżymy cały proces warzenia piwa w domu, a także zaprezentujemy przykłady specjalistycznego szkła do degustacji piwa.

 

Szczegółowy harmonogram wykładów jest dostępny na stronie http://warszawskifestiwalpiwa.pl/program.htm. Można się tam również dowiedzieć o szczegółach zapisu na wykłady płatne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukończyliśmy pracę nad naszym katalogiem! Wersję drukowaną rozdawać będziemy za darmo na Festiwalu, a tymczasem zapraszamy do pobierania wersji cyfrowej! Lista i opis piw polskich oraz części piw zagranicznych, opisy wystawców i browarów, program Strefy Piwowara Domowego! PLS share!

 

http://warszawskifestiwalpiwa.pl/wfp_katalog_2014.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.