Jump to content

Witam Piwowarki i Piwowarów!


Wujcio Shaggy
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

 

No, to się zarejestrowałem z okazji filmu. Miałem to uczynić wcześniej, jako główny montażysta - ale pojechałem na wczasy, a gdy wróciłem, to zostałem przesunięty do rezerwy (jak najbardziej słusznie).

 

Krótka autoprezentacja dla tych, którzy mnie nie znają (ci, którzy mnie znają też mogą przeczytać, to sobie utrwalą :)):

 

Piwo warzę wspólnie z wujecznym bratem (znanym jako Bury Wilk) od 5 lat, z trzyletnią przerwą na odchowanie bliźniaczych córek. Działamy w Warszawie (a czasem i okolicach), wykonaliśmy w sumie 17 warek (kilka solowo), z czego największą famę zdobyła sobie ta jedna nieudana. Lubimy eksperymentować...

 

Poza warzeniem zajmuję się piciem piwa, udzielaniem dobrych rad na browar.bizie (mam nadzieję, że tu też mi się czasem uda) i ojcowaniem. Interesuję się historią i teraźniejszością Warszawy, piłką nożną (nie uprawiam, tylko oglądam), polityką (też nie uprawiam) i informatyką (uprawiam hobbystycznie i zawodowo).

 

To chyba tyle. :(

Link to comment
Share on other sites

Witaj Wujciu. Cieszę się, że do nas dołączyłeś.

 

Ja też mam bliźniaki, ale przerwy nie przewiduję, jedynie wyprowadziłem browar z kuchni na podwórze, no bo ogrodem to bym tego nie nazwał. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.