Skocz do zawartości

I Zlot Piwo.org 26-29.08.2010 - dyskusja


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Skorzystałem z linku wędliny domowe i po raz pierwszy zaglądnąłem na tą stronkę (nie wiedziałem o was). Przeczytałem obawy wasze z organizacji wspólnych imprez np z "zadymiarzami". Ja jestem dość krótko, że tak powiem "zadymiarzem", bo raptem jeden rok. Jednak mimo wszystko atmosfera jest cudowna, a WENY piwo pyszne. Sam jestem smakoszem, amatorem piwa i tylko sił brak, aby to wszystko ogarnąć. Zgadzam się z kolegą WENĄ i Kempesem. Myślę, że sami uczestnicy zjazdów i zlotów tworzą atmosferę. Myślę, że gdybyście koledzy zaglądnęli na zlot "zadymiarzy", od razu poczulibyście tą niepowtarzalną atmosferę wspólnoty, zabawy, uśmiechu i co tu mówić wiele, WESELA!!!. A już na pewno nie odczulibyście jakiejkolwiek seperacji lub czegoś podobnego. SPRAWDŹCIE SAMI WARTO. Przede mną jest sporo pracy jeśli chodzi o piwo, ba marzy mi się własna produkcja, ale najpierw muszę wszystko co macie na stronce przeczytać. Na zlotach wędliniarzy jest spore zainteresowanie warzeniem piwa, robieniem własnych nalewek (jest ich całkiem spora ilość), również sporo osób interesuje się serowarstwem i piekarnictwem. Po prostu jest pełny zakres zainteresowań jeśli chodzi o zdrowe i naturalne odżywianie. Jeśli kogoś coś nie interesuje, to po prostu tam nie idzie. Bo wędliniarze to też piwowarzy i bimbrownicy. Lubią i dobrze zjeść i napić się.

Edytowane przez darok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ,

 

również przeczytałem Wasz wątek / link znalazł się na stronie wędlin domowych / i oprócz warsztatów o których wspominał Kolega darok również w tym roku odbył sie pokaz mistrzów świata w grillowaniu i można było obejrzeć sposoby wędzenia ryb i wędlin oraz grilowania. ( licznie przybyłe pociechy również miały swoje atrakcje )

Jest okazja w przyszłym roku aby święto ludzi pozytywnie zakręconych, lubiących to co dobre się odbyło i to zależy tylko od nas.

Czegoś takiego do tej pory nie było i wielkie TNX dla inicjatorów takiego spotkania.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Cisza, bo tak naprawdę nie ma się kto zająć tematem.

Erloy zarobiony po uszy, większość kolegów była pewnie na zlocie browar.biz gdzie chłopaki maja niemałą wprawę w organizacji zlotów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dori jak wrażenia po spotkaniu z "zadymiaczami" w Brennej

Bardzo pozytywne :) Będę tylko chyba musiała przejść na dietę po tym weekendzie :)

Fajne miejsce, atmosfera super, wszyscy bardzo miło nas przyjęli :) Mam nadzieję, że kiedyś uda się zorganizować podobny zlot piwo.org :)

 

PS.

Może niektórzy nie uwierzą, ale było 50cm śniegu, zawalone drzewa tarasowały drogi, 3 dni nie było prądu, na szczęście na nasz przyjazd awarię usunięto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hee, Wena gadał, że śnieg zrobił nie ładne problemy.

Ale cieszę się że zlot się udał, a żałuję że mnie tam nie było. Ale, może, następnym razem - ale się rozmarzyłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za najszybszym spotkaniem .Może zimowy zlot w Górach Sowich? Atrakcji nie zabraknie!:)

Zibi - temat jest dyskutowany :) Skontaktuję się na pewno! Jeżeli zlot ma być w nowym roku, musimy zacząć działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

elroy napisał:

* zlot w kwietniu - w Święta szczegóły.

Wiem że teraz ważny będzie dzień 30 stycznia 2010,ale napisz o Zlocie,co by można już coś zaplanować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pomyliłeś kierunki. Nie jesteś na bieżąco. Część piwowarów, w tym ja została wyrzucona z forum wędliniarzy za prawdomówność. Tam nie może mieć nikt własnego zdania. Trzeba pisać tak, tak , tak oczywiście, tak jest i tym podobne.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.