Skocz do zawartości

I Zlot Piwo.org 26-29.08.2010 - dyskusja


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Zróbmy swój zlot. Tak jak napisał ELROY potrzeba trochę osób, żeby to miało sens.

No i gitara ,jestem- jesteśmy jak najbardziej ZA, byle nie kilkaset km od chaty

 

To jest nas już chyba 11

edit chyba 12

Edytowane przez pako1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zlot tak, ale. Najwcześniej wrzesień. W dużych firmach, ciężko urwać urlop w lipcu i sierpniu. ? Zlot z wędliniarzami. A co ja tam i kilku innych kolegów będziemy robić. Tłumaczyć kilkuset osobom dlaczego jest się odmieńcem - nie dziękuję. ? Jeżeli zniknąć w tłumie, to już lepiej w browar.bizowym. ? Skoro na imprezy do Dori zjeżdża się prawie 10 osób, to sądzę, że śmiało można liczyć na 20-30 forumowiczów na zlocie (plus osoby towarzyszące) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Zlot tak, ale. Najwcześniej wrzesień. W dużych firmach, ciężko urwać urlop w lipcu i sierpniu. ? Zlot z wędliniarzami. A co ja tam i kilku innych kolegów będziemy robić. Tłumaczyć kilkuset osobom dlaczego jest się odmieńcem - nie dziękuję.

Cyfronik nie demonizuj - na wedlinach jest wątek o piwie, jestem przekonany że 100% zadymiaczy zakcetuje każdego piwowara natychmiast. Zakceptuje i nakarmi :)

 

Co masz namyśli pisząc odmieniec? To że warzysz piwo w domu?

Zapytaj zadymarzy dlaczeg nie kupiują wedlin w sklepach .... odmieńcy, sami wędzą .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Zlot to październik/listopad i oczywiście weekend.

i najlepiej centralna Polska - czyli Uniejów :)

Jesli mnie pamięć nie myli mam zakaz wstępu na zamek, ale może sie pracownicy już zmienili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIelok - dobrze piszesz. Nie można się zniechęcać czy nastawiać przeciw innym. Wędliniarze to super grupa ludzi. Nakarmią, napoją nalewkami, atmosfera super. Ale do tego trzeba dojrzeć. I tyrzeba zacząć od początku czyli od zlotu piwowarek i piwowarów.

Właśnie skończył się koncert U2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na październik/listopad to możesz liczyć na pełny mój pełny skład (2 os. + 1 niepełnienia;))o ile trasa nie przekroczy mocno 300/400 km od Krakowa - moje auto jest powolne i paliwożerne :)

 

 

z drugiej strony forum wędliniarskie przeglądam już od dłuższego czasu i jest jak najbardziej w moich tematach

 

z trzeciej strony zlot piwo.org jest jednak bardziej swojski dla mnie

Edytowane przez wassyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech osoby które tam były już' date=' opiszą jak to wygląda (z pełnym obiektywizmem :) )[/quote']

No jak to, jak? Tłuką świnkę, wypruwają flaki, robią kiełby i szynki a później musisz to wszystko zjeść. :(

JACER biorą piwowara wyrywają mu ja..... i pieką na ognisku. I oczywiście zapijają piwem, które im dowiozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech osoby które tam były już' date=' opiszą jak to wygląda (z pełnym obiektywizmem :) )[/quote']

No jak to' date=' jak? Tłuką świnkę, wypruwają flaki, robią kiełby i szynki a później musisz to wszystko zjeść. :([/quote']

JACER biorą piwowara wyrywają mu ja..... i pieką na ognisku. I oczywiście zapijają piwem, które im dowiozę.

O fuck... To co robią z wegetarianami? :)

 

Ja nie jestem wege, jem mięso... rybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wykluczyła mnie :)

Jeśli do mnie pijesz to nigdzie się wyraźnie nie zadeklarowałeś, że chcesz przyjechać :) Jeśli chcesz, to z miłą chęcią umieszczę Cię na liście, w końcu wisisz mi kilka piw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. :( Radzę kilku osobom pojechać na zlot do Napoleonowa i dopiero ferować wyroki o wędliniarzach. Jak już było dziś napisane WSZYSCY jesteśmy w jakimś stopniu odmieńcami i bardzo dobrze. Przynajmniej nie jest szaro i smutno. Ja tak samo jak w zeszłym roku jadę na zlot i mam nadzieję się dobrze bawić: pojeść, popić, poznać nowych ludzi i zobaczyć jak warzą piwo fachowcy. Tak mają być na zlocie warsztaty piwowarskie. Rok temu kosztowałem piwo warzone przez jednego z wędliniarzy. Poprostu mistrzostwo.

Co do zlotu samych formuowiczów piwo.org jestem jak najbardziej za. Jednak nie samym piwem człowiek żyje.

Pzdr.

Ps. Kilka fotek z zeszłego roku. http://www.piwo.org/forum/t573-Co-lepsze-jedzenie-czy-picie-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj robią się jakieś niesnaski :( Nikt tu nie atakuje wędliniarzy sprawa rozbija się o to, że kilka osób z naszego forum (o ile się nie mylę Kopyr, Darko, Cyfronik) nie jedzą mięsa. Widzę, że chyba kilka osób nie wiedząc o tym źle odczytało intencje wypowiadających się przeciwko zorganizowaniu zlotu razem z wędliniarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. :( Radzę kilku osobom pojechać na zlot do Napoleonowa i dopiero ferować wyroki o wędliniarzach.

Ej to żarty były. Co nie zmienia faktu, że to jest zlot wędliniarski. Co nie jest niczym złym, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.