Skocz do zawartości

Gambrinuss.pl - nowy sklep piwowarski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę zaprosić Was do nowego sklepu internetowego dla piwowarów domowych:

 

http://www.gambrinuss.pl

 

Sklep działa od niecałych dwóch tygodni, więc asortyment nie jest jeszcze "porywający" i będzie się oczywiście systematycznie rozrastał, dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o komentarze na temat oferty :)

 

Będę również wdzięczny za wszelkie porady i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje autorskich zestawów sprzetowych, zestawów surowców. Ogólnie jest bardzo ubogo. Musi byc przynajmniej tak jak u innych. Centrum Piwowarstwa jest wzorem wg mnie jesli chodzi o ilosc asortymentu.

 

Mnie do nowego sklepu, ktory ma wszystko czego potrzebuje przekonalby koszulki roznych browarow (Pinta, Artezan, AleBrowar...) bo nigdzie takich nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje autorskich zestawów sprzetowych, zestawów surowców. Ogólnie jest bardzo ubogo.

Cierpliwości, toż to dopiero początki. Gdyby u mnie powstał taki sklep byłbym bardzo zadowolony, pomimo niepowalającej oferty

Powodzenia :okey:

 

Chodzi mi o to, że aby zdobyć większą rzeszę klientów trzeba od razu na starcie mieć takie zestawy. Ja gdybym miał u siebie blisko jakiś sklep to też wolałbym się sam pobawić i składać receptury niż mieć gotową ale płacić za wysyłkę. Nie można bazować na samym odbiorze osobistym a z taka uboga oferta ciezko bedzie pozyskac klientow z calej Polski. Im wiecej sklepów tym lepiej i moje uwagi nie sa zadnym przytykiem. podoba mi sie np bardzo sama strona sklepu :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brakuję opcji wysyłki paczkomatami. Obecnie dla mnie najlepsza metoda wysyłki. Tanio (9,90?), szybko (2 dni), nie trzeba użerać się kurierami (a co firma to inny obyczaj), odbieram kiedy chcę.

 

A jak jest z temperatura w tych paczkomatach? Np gdy zamawiasz drozdze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brakuję opcji wysyłki paczkomatami. Obecnie dla mnie najlepsza metoda wysyłki. Tanio (9,90?), szybko (2 dni), nie trzeba użerać się kurierami (a co firma to inny obyczaj), odbieram kiedy chcę.

 

A jak jest z temperatura w tych paczkomatach? Np gdy zamawiasz drozdze?

Pewnie nie większa niż na pace dostawczaka ;) Paczkomaty przeważnie stoją w zacienionych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie większa niż na pace dostawczaka ;) Paczkomaty przeważnie stoją w zacienionych miejscach.

 

Myślę podobnie. Drożdże płynne to tylko jeden z elementów zamówień, dlatego fajnie jakby była opcja kuriera i paczkomatów. Może to tylko różnica 8 zł, ale patrząc na to że różnicy między paczkomatami, a kurierem czasowej nie ma to 8zł po kilka razy to już np dodatkowa solidna porcja chmielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.