Jump to content
Sign in to follow this  
daft

Halo!

Recommended Posts

Witajcie!

 

Mam na imię Piotrek i kocham PIWO. Przygodę piwowarską zacząłem w maju. Pominąłem etap warzenia z brewkitów i warzę od początku piwo z zacieraniem słodu. Pierwsze 3 warki (AIPA, Dunkelweizen, Roggen) zostały wykonane z zestawów surowców z Browamator.pl.

 

Dziś nastąpił jednak dzień warzenia pierwszego quasi-autorskiego piwa - AIPA (modyfikacja receptur z Browamatora oraz Grand Prix Czesława Dziełaka), więc postanowiłem się zarejestrować. Wcześniej wielokrotnie korzystałem z porad zamieszczonych na forum, lecz teraz chciałbym się bardziej zaangażować w społeczność.

 

Najbliższe plany piwowarskie na przyszłość zakładają produkcję wszelkiego rodzaju piw w stylu IPA (chcę warzyć to, co lubię :>) - Black IPA, IPA na chmielach z Nowej Zelandii i Australii, IPA na belgijskich drożdżach, APA itd. W dalszej perspektywie chciałbym uwarzyć czeskiego pilsa, ewentualnie RISa.

 

Pozdrawiam

 

daft

 

PS. Służę wszelką pomocą w tłumaczeniach z języka niemieckiego i angielskiego. Bardzo chętnie zaangażuje się w różne projekty z tym związane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.