Skocz do zawartości

27 września 2014- "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie


Eliska903

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Eliska 903 czy dotarła do ciebie przesyłka w postaci Pilsnera i słoiczka mojej musztardy.

Oj, jak już wiesz dotarła, dotarła. Jeszcze raz bardzoooo dziękuję i przepraszam, że dopiero piszę tu na forum, ale jestem strasznie zalatana. Odłożyłam Ci ajvar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może zrobimy jakiś kiermasz przedświąteczny? jakieś wymiany itp.

Ola jak zwykle zaganiana, także po dzisiejszej (jak zwykle sympatycznej!) wizycie Pod Przełęczą, pozwolę sobie na przekazanie wstępnych ustaleń:

- spotkanie ok. połowy grudnia - sobota lub niedziela (20, 21 odpada), w porze obiadowo/podwieczorkowej,

- dla chętnych i/oraz rozbawionych ;):beer: oczywiście możliwość zanocowania,

- szykujemy próbki swoich specjałów, robótek/rękodzieła itp. , które wymienimy na inne (a może i na PLN??), lub ofiarujemy za dobre słowo i uśmiech :)

- nasze piwa jak najbardziej są oczekiwane.

 

Termin naszego spotkania ma pewne ograniczenia organizacyjne u Gospodarzy, ale mam nadzieję "wykrystalizuje" się niebawem.

 

Do miłego zobaczyska!

:beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na obiecywał naobiecywał i nie był. Ale mam nadzieje że nie wypiliście całej tamtej warki. Ale "DIABELSKI OGON" łzy wyciska, gwarantuje. A tak celem pocieszenia posłuchajcie tego.www.youtube.com/watch?v=mEgtN_K9zU0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na obiecywał naobiecywał i nie był.

Wprawdzie nie dopytywałem czy zapowiedziana Twoja wizyta się spełniła, ale też nie usłyszałem, że ten ... ... naobiecywał - i nie przybył.

Także pewnie masz jeszcze szansę na poprawę i pewien "kredyt zaufania" :D

 

A tak celem pocieszenia posłuchajcie tego...

"tego" to akurat pewnie chętniej wysłucham w Twoim wykonaniu na 23ipół :P strunowej gitarze.

Szykuj repertuar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę obiecywal ale 20. 12 będę na pewno. Raniunio

Juruś, (czytaj wyżej) w tym terminie możesz Gospodarzom złożyć świąteczne życzenia i dać podarki :okey:

 

Jak chcesz wymienić swoje dobroci/piwa w ok. połowy grudnia, pomyśl nad kontaktem z którymś z okolicznych piwowarów (Ś-cę raczej odpuść! ... z poznanych: NIE DOT. BELZEBUBa!) - niech dostarczą Twoje "fanty" na wymianę i coś przywiozą,

... lub wcześniej dostarcz Oli, mpże coś dla Ciebie wymieni, w dogodnym terminie odbierzesz.

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście czytać to ja umiem i oczywiście zle zrozumialem. Ja 12.12 wyjeżdżam i wróce dopiero 19.12. I dlatego też do Oli dostarczę parę swoich piw przed wyjazdem. Oczywiście jesli Ola się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na śląsku wymyślili Bitwę Piwną a może coś takiego by u nas zrobić. Polega to na tym że koledzy piwowarzy przywożą swoje piwo(tam akuratnie 10l) DEGUSTUJĄ i podlega ono ocenie uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy jak ktoś pije moje piwo i jeszcze jak pochwali to no po prostu SSUPER. Koledzy ze śląska przyjęli 10l ale to może być mniej. Na spotkaniu w jakże przyjaznej Rzeczce koledzy mieli po jakieś przyblizone ilości i jak Boga kocham nikt nie żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i my damy głos-jestesmy jak najbardziej za i wg mojego aktualnego stanu wiedz nie mamy w planach żadnych wyjazdów, więc tylko siła wyższa może nam przeszkodzić;-)

co do bitwy piwnej to dobry pomysł, ale można coś takiego zorganizować w myśl ślepego oceniania przez samych uczestników, tylko wszyscy musieli by uwarzyć to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze względu na ograniczenia techniczne myślę, że coś górnej fermentacji będzie lepsze, jaki bitter na przykład. niestety do dolniaków trzeba mieć warunki, a ale może uwarzyć nawet a!ktoś kto dopiero zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.