Skocz do zawartości

27 września 2014- "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie


Eliska903

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę po cichu że się uda...

- się qrde Pan staraj!

!!

... nie wiem tylko co na to moja wątroba.

- zacznij regularnie przyjmować swoje z ostropestem.

Może jeszcze młode, ale w lekarstwach smak ma najmniejsze znaczenie.

:D:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Chyba z nikim, albo prawie nikim nie znam się osobiście, wiec należy przełamać tendencję i zawitać na spotkaniu. Na chwilę obecną ja z osobą do towarzystwa + piwko.

Pozdrawiam

Rafał Świdnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż sprawa nabierze tempa, i słowo ciałem się stało. Też sie pisze na tą degustacje Ja + 10L + gitara. Na przeciwko tego obiektu jest pensjonat Sowia Grapa i jak by mnie zmogło a miejsc nie było, to pojdę tam.

Edytowane przez quhcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post :-)

Chciałbym zgłośić swoją obecność + żony + 10l piwa.

Czy jest możliwy jeszcze nocleg (w pokojach 2-3 osobowych) w pensjonacie, czy są jakieś propozycje na pensjonaty sąsiednie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu będzie dokładna rozpiska pokoi jak się doliczę, kto gdzie będzie, sprawdzę też, które pensjonaty mają miejsca i za jaką cenę. Wbijać się można od 10:00, degustację i wspólne warzenie planujemy od 14:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ do zlotu coraz bliżej, to czy można poznać jakieś szczegóły? Np. od kiedy i gdzie można się "zalogować", jaki jest plan, co ze sobą zabrać itp.

U nas od 10:00, szczegółowy plan podam w środę, a zabrać pozytywne nastawienie i dobry humor. Całe zamieszanie zaczyna się o 14:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post :-)

Chciałbym zgłośić swoją obecność + żony + 10l piwa.

Czy jest możliwy jeszcze nocleg (w pokojach 2-3 osobowych) w pensjonacie, czy są jakieś propozycje na pensjonaty sąsiednie? Pozdrawiam

Jak się wreszcie doliczę- mam nadzieję, że jutro, to dam znać co i jak z pokojami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie, ale wczoraj wieczorem dowiedziałem się, że 27-28 września musimy jechać do Malborka :( W związku z niemożliwością podzielenia się na pół musimy z żalem odpuścić udział we wspólnym warzeniu i zwolnić miejsca :(

Bawcie się wszyscy dobrze! Przy kolejnej okazji postaramy się pojawić, bo okolica jest ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety data 27.09 także dla nas jednak okazuje się nieosiągalna, gdyż po powrocie z urlopu, mojego męża, głównego piwowara w rodzinie wspaniałomyślnie uszczęśliwili wszystkimi grupami Turków z English Division i to od razu od 1 października :( Teraz biedny siedzi całymi dniami i przerabia wszystkie wykłady i prezentacje na angielski i klnie bo jak koledzy wykłócali się o to co kto prowadzi, to jego akurat nie było i standardowo dostał to czego nikt nie chciał. Dlatego też musimy spasować i wypisać się z listy imprezowej w Rzeczce :( :( Też bardzo przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w ogóle ktoś będzie? I co z tym planem? Miał być w środę.

Będzie, będzie! Plan jest taki:

o 14:00- rozpoczynamy tj. lejemy , odbywa się warzenie itp.

16:00- gulasz piwny

19:00- ognisko z degustacją domowych wędlin, wiejskiego chleba itp.Do oporu- bez względu na pogodę, bo jest pod wiatą.

Pokoje będą dostępne od 12:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post :-)

Chciałbym zgłośić swoją obecność + żony + 10l piwa.

Czy jest możliwy jeszcze nocleg (w pokojach 2-3 osobowych) w pensjonacie, czy są jakieś propozycje na pensjonaty sąsiednie? Pozdrawiam

Pokój jest, zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.